Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] Czy będzie stabilny na podjeździe do garażu?


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - mam pytanie: czy stojak serwisowy (np ten z Lidla) będzie stabilnie stać i stabilnie utrzymywać zamontowany rower na lekko nachylonym podłożu?

Konkretnie chodzi mi o stawianie stojaka na podjeździe do garażu, który jest lekko nachylony względem poziomu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacji długości stopy nie ma, ale rozstaw stóp jest na tyle duży że będzie stał stabilnie, dodatkowo przy mocowaniu do pionowego słupka można go regulować w prawo i lewo, do tego sam rower można przesunąć mocując za poziomą rurę zmieniając środek ciężkości. W lidlu jest teraz po 139 złoty a w decathlonie dziś widziałem 500 T B'Twin za 200 złotych, jednak lidlowy ma 4 stopy, mam sam, wykonanie jak i materiał użyty daje mu brak konkurencji w przedziale do 300 złotych.

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sobek82 napisał:

W lidlu jest teraz po 139 złoty a w decathlonie dziś widziałem 500 T B'Twin za 200 złotych, jednak lidlowy ma 4 stopy, mam sam, wykonanie jak i materiał użyty daje mu brak konkurencji w przedziale do 300 złotych

Jeszcze jest bardzo chwalona konkurencja z JULI https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/rowery-i-motocykle/czesci-zamienne-do-rowerow/naprawa/stojak-serwisowy-639447/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...