Skocz do zawartości

[maraton] Brevet 200km Pomiechówek


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak co roku Fundacja Randonneurs Polska organizuje serię Brevetów i I z nich to już 6 kwietnia 2019 roku - sobota, 8:00.
Link:
https://www.brevety.pl/event/7

Kilometrów dokładnie jest coś koło 210, pagórkow i góreczek też kilka więc powinno być interesująco i ciekawie :)
Na trasie są 3
punkty kontrolne, z czego pośrodku trasy Duzy Punkt kOntrolny na którym można będzie znaleźć prowiant i picie. :)

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.08.2019 o 12:23, hulk14 napisał:

Był ktoś? Jak wygląda taki maraton? Dostaje się jakiś nadajnik gps który kontroluje gdzie jest rowerzysta? Co z trasą? Samemu trzeba sobie ustawić nawigację są jakieś znaki na trasie?

Ja się wybieram i będzie to pierwszy taki maraton w mojej karierze. Zobaczę Cię na trasie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 12:37, madz.madzik napisał:

Ja się wybieram i będzie to pierwszy taki maraton w mojej karierze. Zobaczę Cię na trasie? :) 

Jeszcze nie wiem, od dwóch miesięcy nie jeździłem praktycznie na swoim szutrowcu ze względu na rozwalone koła, jeżeli będę brał udział to na nim właśnie. Jutro być może dostanę nowe koła, poskładam wszystko, pojeżdżę i zobaczę w jakiej formie jestem. Ostateczna decyzja pewnie nastąpi dopiero tuż przed końcowym terminem zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...