Skocz do zawartości

[oświetlenie rowerowe] convoy s2+,gdzie kupić?


szariczek007

Rekomendowane odpowiedzi

Latarkę to najtaniej na Aliexpress - ale uważaj na "lewą" elektronikę w opakowaniu s2+ Jak chcesz w miarę pewnie i tanio to sporadycznie na dresslily.com są po 8-10 usd z kodem, na banggood.com można też w okolicach 8-12 usd kupić, podobnie na gearbest.com.

Akumulatorki tanie a dobre to zdecydowanie ( moja opinia ) w tej chwili królują LiitoKala z ich sklepu na aliexpress ( 2 sztuki za ok. 6 usd ). Ładowarkę też od nich polecam.

Uchwyt zależy jaki bo można trafić sensowny na Aliexpress, a można i kupić i się wkurzać, że nie trzyma... Musisz poszukać co polecają do s2+ ( ja używam jakiegoś plastika z ali za 1 usd i mi odpowiada )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/latarka-convoy-s2-t6-4c-2-ogniwa-uchwyt-ladowarka-7633103490?snapshot=MjAxOC0xMS0wOVQwODo1OToxOC4xMDdaO2J1eWVyO2UyMTM5ZTJlZGZhZDM5MjIwYTYxNmU4NmU5NzQwZjI4OTVkZWFjZTNhNzgzZTNlZjA0OTc0Y2MzNjkyMjlkYzY%3D

Ja kupiłem z tego ogłoszenia i jestem zadowolony. Uchwyt jest dosyć dobry, skaczę z latarką na kierownicy i nie przesuwa się. Nic nie pisałeś o kolimatorze. Myślę, jak raz założysz to więcej nie zdejmiesz. Ja kupiłem dwa Conwoye. Jednego z kolimatorem na kierę, a drugiego na kask jako ,,długie''. Akumulatorki najlepiej poszukaj Panasonic, Lg albo coś równie znanego. Owszem są najdroższe ale też mają największą pojemność i najwięcej cykli ładowania. Te z tej aukcji też są spoko, trzymają tyle co powinny. Jedynie ta ładowarka trochę odstaje jakościowo, czuć,że to chiński plastik, a nie jakiś hamerykański, ale do lasu jej nie zabieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ilia Ale ta ładowarka to naprawdę badziew. I nie piszę tego po złości. To już lepiej prowizorkę na TP4056 zbudować. O niebo pewniejsza.

Teraz, Janu_sz napisał:

LiitoKala to niebrandowany Samsung ;)

Albo Panasonic, ewentualnie LG. Zależy jaki model ogniwa.

Co do dresslily.com to ja osobiście nie polecam. Nigdy nic nie dotarło. Lepiej sprawdzony Gearbest czy Banggood. Opcjonalnie Ali jak było wspomniane, a tam przy zakupie od Simona można ubić 15% zniżki na moje hasło. Jeżeli faktycznie padnie na Chiny, i będzie to pierwszy zakup, polecam dołożyć kilka złotych i brać rejestr, pewność że dojdzie. Wyjątek to oficjalny sklep Convoy na Ali, on tylko rejestrem wysyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ilia napisał:

U mnie z pół roku działa bez problemu i jej nie pilnuję. Chodziło mi o to, że to nie jest produkt wysokich lotów tylko ładowarka jak ładowarka. Taki produkt dla przeciętnego Janusza :)

Tą ładowarką to możesz spalić chałupę. Wyrzuć to w kosz jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej?

Obecnie chyba tutaj:
https://www.banggood.com/Convoy-S2-Aluminum-Alloy-2-7135x8-LED-Flashlight-p-954829.html?ID=511610&cur_warehouse=CN

z kodem: SCS2A

cena spada do bardzo przyzwoitej bo poniżej 40 zł.

 

Jednak zastanów się czy warto iść w T6-4C. Po testach uważam, że najbardziej optymalną barwą na rower jest T6-3B.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...