Skocz do zawartości

[nawigacja] Garmin 520 Plus?


porywacz_zwlok

Rekomendowane odpowiedzi

W Edge 800 mam ustawione trzy ekrany.

- ekran z danym, jest 10 pól, w których mogę ustawić dowolne dane np.  godzina, czas jazdy, wysokość, puls, moc itp.

- ekran z mapą ( tutaj też mogę wrzucić pola danych ale nie pamiętam ile wchodzi)

- ekran z profilem. - pola danych j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg   na stronie Garmina są instrukcje obsługi, można co nieco o funkcjonalności wyczytać, ja mam już z 10 różnych pobranych :) 

Nawet się ostatnio zdziwiłem, bo z pół roku temu sprezentowałem kobicie vivosmarta ale z powodu braku gps nie spełniał oczekiwań i został wymieniony na brzydszego ;) vivosporta (z gps). A niedawno Garmin dodał do tańszej opaski oczywistą funkcjonalność czyli to co mają Fitbity - korzystanie z gps telefonu :) Aż porównywaliśmy instrukcje - starą na kompie i nową ze strony www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, ja mam spokój już. Właśnie zdechł mi nowy FR45. Nie chciał się synchronizować z aplikacją, więc go wyłączyłem (już parę razy musiałem tak robić). No i już się nie włączył :) Będę więc mógł zapoznać się z procedurami gwarancyjnymi, chociaż szczerze to się zraziłem - straszny szmelc... Chińska masówka...

Licznika na razie nie rozważam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...