Skocz do zawartości

[Licznik] Lezyne Super GPS nowy


empet

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję fabrycznie nowy licznik Lezyne Super GPS. Egzemplarz po wymianie serwisowej (cały komplet nowy), pierwotny zakup w polskim sklepie w sierpniu 2017, dziś dojechał wymieniony. Włączyłem wyłącznie do zdjęć, nawet z pudełka nie wyjmowałem.

Korzystałem z poprzedniego egzemplarza dość intensywnie, dla mnie mega urządzenie, chociaż wykorzystałem może z 20% możliwości (mam tylko pulsometr z czujników zewnętrznych). Serwisowany, bo jeden z przycisków jakby nie domagał. Sprzedaję, bo dostałem w prezencie inne urządzenie.

Cena: 460 PLN, koszt wysyłki w PL pokrywam (kurier lub paczkomat, jeśli odbiór to w Toruniu, kontakt przez forum poproszę), jak ktoś chce więcej pewności z płatnością, to mogę wrzucić przez allegro.

Z ważniejszych cech:

  • możliwość ustawiania profili rowerów
  • nawigacja TbT, GPS+GLONASS
  • bateria na 24h
  • powiadomienia nie tylko telefonu i SMS, ale większości aplikacji ze smartfona (np. aplikacji do zadań, jak Nozbe)
  • synchronizacja ze Strava, także segmenty
  • wysyłanie na żywo trasy do wskazanej osoby
  • wiele, wiele innych możliwości, obsługa większości możliwych czujników, także mocy (dużo informacji na stronie Lezyne)

W zestawie:

  • licznik
  • mocowanie na mostek/rurę - gumki w 2 rozmiarach
  • przewód USB

IMG_2349.jpeg

IMG_2352.jpeg

IMG_2353.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...