Skocz do zawartości

[rama] pełny węgla od Flyxxi


michalANANAS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Chcę kupić ramę chińską od Flyxxi pełny węgla :) . Dokładnie model FR200. Oglądam ją już od pewnego czasu, no i chyba trzeba przed sezonem się na coś zdecydować. Poproszę o opinie nt tej firmy. Może ktoś miał z nimi jakieś "przypały" a może ktoś poleci sprawdzoną ramę do 29 w rozmiarze 17' i wadze do 1,2 kilo? Kusi mie też iPlay bo tam jakby 150g lżejsza rama, ale jakie są realne wartości to nikt tego nie powiem.  U flyxi podoba mi się zakup z uwagi na możliwość wybrania DDP co zdejmuje ze mnie kopanie się z celnikami. Nie wiem jak u innych, widzę że zakupy przez ali nie mają takiej opcji. Igrzyska czas zacząć. Dawajcie swoje opinie.

Target do 1200 cebulionów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Workswell 162 - świetna rama w nowej technologii, lekka, fajna geo, boost. Czyli to co robią teraz treki, scotty i inne marki wołając po 12k za samą ramę.

Cena:

Yes,it have internal cable routing for dropper seatpost.
 
I apply the shipping cost for you.The final shipping cost is $88.
1set 162frame is $490(include frame,headset,clamp)
So total is $578.

Pierwszy mój wybór padł też na Flyxii FR200, ale z racji tego że mykmyk to u mnie konieczność, rama odpadła - nie ma tam jak wcisnąć kabla w dolną rurę.

I skończyłem z iPlay IP-M901  z Ali - jedyny ból że niestety nie było czarnego z pressfitem jak chciałem i dostałem wieśniacko pomalowany na S-Works... za to z rabatem $70 :)

 

 

IMG_1894.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Janisław napisał:

Workswell 162 - świetna rama w nowej technologii, lekka, fajna geo, boost. Czyli to co robią teraz treki, scotty i inne marki wołając po 12k za samą ramę.

 

W ostatnim numerze Bike może na sobie poczytać z czego wynika ta różnica w cenie ;)  jeśli dobrze kojarzę to chyba właśnie testowali ramę workswell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - testowali ramę workswell i nie przeszła ona testów zderzeniowych - pęka w okolicach główki i nie uzyskała by certyfikatu oznaczonego jakimś tam numerem. Jak wrócę z pracy mogę dokładniej opisać co im tam wyszło jakby ktoś był tym zainteresowany, bo wczoraj tylko zdążyłem przekartkować nowy Bike bez wgryzania się w szczegóły.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 12:39, Janisław napisał:

1set 162frame is $490(include frame,headset,clamp)

Udało mi się uzyskać podobną cenę za tą ramę. Podobnie za shipping. Ale niestety nie uwzględnia to cła i vatu. Więc do tego jeszcze trzeba doliczyć koszty celnego. U flyxxi biorą to na siebie a rama zeszła już z 310 kilka mc temu do 270 w tym momencie. Pewnie przyciskają ich już konkurenci. Myślę że waga ramy jest zlokalizowana w osprzęcie metalowym a raczej jego brakiem. Nie wiem czy to w ogóle możliwe żeby łożyska suportu siedziały bezpośrednio w karbonie. Zobaczcie zdjęcia, obawiam się szybkiego zużycia. 

@Janisław

Jak Ci obleciały koszty cła i vatu przy ramie iPlay możesz ujawnić szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...