Skocz do zawartości

[elektryczny rower] Montana


Joannna

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj podróżuję długodystansowo na rowerze crossowym z sakwami lub robię jednodniowe wycieczki w trudniejszym terenie MTB, ale tym razem podczas pobytu we Włoszech postanowiłam zwiedzić najbardziej znane i atarkcyjne miejsca w regionie Piemont czyli winiarnie i winnice jednych z najbardziej uznanych win  Barolo i Barbaresco na świecie.
Co prawda sezon zaczyna się diopiero pod koniec marca, ale w tak słonecznym miejscu pedałowanie i podziwianie pięknych widoków to czysta przyjemność.
Pośród winnic na stromych zboczach znajdują się liczne małe miasteczka z zamkami jak Barolo, La Morra, Monforte d`alba, czy Nowello oraz agroturystyki z pysznym włoskim jedzeniem.
Pod linkeim jedna z przykłądowych tras: https://ebike.bikesquare.eu/eng/langhe/castles-wines-and-restaurants-in-the-langhe-by-ebike
Po drodze spotkałam wielu rowerzystów głównie na szosówkach, ja z racji tego, że nie miałam tym razem własnego roweru postanowiłam przetestować po raz pierwszy w życiu rower elektryczny. Wypożyczyłam rower w  BikeSquare  ze względu na aplikację mobilną zawierającą mapę i opisy licznych szlaków turystycznych, co jest bardzo pomocne w poruszaniu się w całkiem sporym regionie winnic. Okazało się, że przejażdzka takim rowerem to niezła frajda szczególnie w stromym terenie przy podjazdach napęd elektryczny wspomaga.
W przypadku wycieczki rowerowej w stylu Slow travel and food, ebike sprawdził się doskonale.

 

52664498_581206209010860_6056266812096512000_o-min.jpg

52596330_580794809052000_1445478282920198144_n-min.jpg

52868313_580794842385330_281223218612666368_n-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...