Skocz do zawartości

Tapatalk na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że istnieje już kilka tematów odnośnie tapatalka, ale albo są stare i zamknięte, albo dotyczą czego innego. W każdym razie - teoretycznie jest, bo się pojawia info o nim, ale nie działa bo np. nie sposób się zalogować. Forum ma całkiem wygodną wersję mobilną, ale tapatalk to jednak coś nieco wygodniejszego. 

Dla invisiona jest na bieżąco rozwijany i dostępny tutaj:

https://www.tapatalk.com/download_IPBoard.php

Z tego co widziałem, ForumRowerowe stoi za Cloudflare i to może być przyczyną problemów, katalog tapatalka (najczęściej mobiquo) może wymagać dodania do listy reguł z nieco mniejszymi ustawieniami co do filtrowania - to taka rada dla administracji. Jakby coś, może dałoby się jakoś Wam pomóc, aby to ruszyć? Sporo użytkowników pewnie z chęcią by z niego skorzystało gdyby działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poczytałem parę tematów dotyczących TT i mam wrażenie, że administratorzy forum mają totalnie na to wywalone. Parę razy ktoś sugerował, aby wyłączyć wsparcie TT jeżeli nie umieją tego naprawić, wtedy by nie wołało za każdym razem żeby go użyć. No ale tak jak mówiłem, to trafia w próżnię.

 

O ile jestem w stanie zrozumieć problemy z naprawieniem obsługi, to nie wyłączenie tego przez tyle miesięcy to jawne zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...