Skocz do zawartości

[licznik] na dwa rowery


porywacz_zwlok

Rekomendowane odpowiedzi

Sigma GPS Pure, ściąga wszystkie dane z GPS'u. Bez żadnych czujników, magnesów. W komplecie dwie podstawki, pasują też podstawki/przystawki z garmina.

Komputerek wymaga ładowania przez kabel usb. Cena od 250 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z obsługą dwóch rowerów. Z obecnych modeli 14.16 i 16.16

Ja mam teraz model 16.12 czyli poprzednia linia i też mam obsługę dwóch rowerów.

 

Działa to tak, że masz w liczniku trzy piny od pomiaru obrotów koła. Dwa są w normalnej lokalizacji jak w niższych modelach a obok jest trzeci, nieużywany normalnie pin.

Do drugiego roweru kupujesz podstawkę z magnesem, zakładasz ją na rower i przewodzik przekładasz do sąsiedniego gniazdka aby pasował do tego dodatkowebo pina. W rowerze wbijasz dwa obwody koła i w zależności od tego w którą podstawkę licznik wepniesz będzie on sam identyfikował konkretny rower. Dzięki temu masz prawidłowy pomiar prędkości i osobno zapisane dystansy ODO dla roweru jednego i drugiego.

 

https://www.campingshop.pl/uniwersalny-zestaw-kablowy-baseline-topline-12-sigma?gclid=Cj0KCQiAtbnjBRDBARIsAO3zDl_JJZVak736dXQyqnqgkx5_sPVPAGkH7HL7yPwmrQQzz7jXwWh6R_AaAuUKEALw_wcB

 

Tutaj masz ładny obrazek, przewód z koralikami na końcu które wkładasz w podstawkę. A w podstawce trzy dziury na dole, jedna po prawej i dwie po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...