Skocz do zawartości

[do 4000] MTB - Specialized, warto czy kupic cos innego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zastanawiam się na zakupem roweru Speca, w takiej oto konfiguracji (sprzęt używany) w cenie 4k plnow:
Mój wzrost 170, waga 63kg. Rower będzie uzupełnieniem roweru miejskiego , na wypady w górki , raz na jakiś czas 

  • rozmiar ramy: 17,5" (na wzrost ok. 168 - 175cm) (pytanie czy ta rama nie będzie za duża dla takiego knypka jak ja ?  szukam po katalogach ale spec ma swoje S,M,L oznaczenia, które nie mówią mi za dużo nic) 
  • Napęd: 2x10
  • Amortyzator: Reba Brain powietrzny
  • Hamulce tarczowe: Avid Elixir CR SL (wielkość tarcz 160mm)
  • Korba Sram carbon 2x
  • Przerzutka P.: Sram X7
  • przerzutka T: Sram X0
  • manetki: Sram X9
  • Siodełko: Specialized Phenom
  • Koła 29 na piastach DT i obręczach DR 450SL
  • Opony Specialized Renegade

Pytanie numer dwa - iść w nowe czy jednak to ? Nie ukrywam, ze budżetu nie zamierzam przekraczać, a co za tym idzie , mam wątpliwości czy znajdę podobny sprzęt o takich parametrach ? 

Z góry dzięki za podpowiedzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dokumosa napisał:

Jeśli amortyzator nie ma żadnych ludów ani rys czy przetarć na goleniach górnych oraz tłumik działa prawidłowo to brać. Po zakupie trzeba zrobić pełny serwis. Wypastowane opony ;)

Dokumosa , dzieki za poradę ! Gdyby byly jakies wady ktore wymieniles to odpuscic czy licytowac cene ? Sorry za glupie pytania, ale nie jestem ekspertem w dziedzinie. 

Przy okazji - czy na moj wzrost ta rama jest ok  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...