Skocz do zawartości
Shadow3m

[Rower] Full do xc - 20-22 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow3m

Zbieram się powoli do sprawienia sobie tytułowego roweru, miał być Canyon, ale coś nie pykło i się wyprzedał ;) Wątek otworzyłem, bo może jakiś model przegapiłem... Z wymagań to potrzebuje miejsce na dwa bidony :D czyli z marszu połowa modeli odrzucona ;)  Chętniej widział bym też hamulce shimano, ale to się od biedy wymieni.

Na tą chwilę jest to wychodzi mi Orbea Oiz, choć w tej cenie wolał bym lepszy osprzęt, no, ale można sobie indywidualnie pomalować :)

myo(6).jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arek_wro
Napisano (edytowane)

Też planowałem zakup Canyona, ale ostatecznie zrezygnowałem i mam już zamówionego Sparka. Ale skoro mają być dwa bidony to Spark odpada. Też chciałem miejsce na dwa bidony, ale dla mnie nie był to warunek konieczny. Gdybyś dalej był zainteresowany Canyonem, to swojego zamówienia jeszcze nie wycofałem, więc jak tylko zrezygnuję, rower pewnie wróci do puli - Lux CF SL 8.0 Race Team kolor Team Black, rozmiar M. Wysyłkę Canyona mam teraz planowaną na drugą połowę kwietnia.

Edytowane przez arek_wro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shadow3m

Obserwuję i czasem coś wpada do puli, ale szukam Lki. Poza tym jak wraca to termin i tak jest koło czerwca :/ Szczerze mówiąc nad Sparkiem się zastanawiam, ale bardzo nie lubię jeździć z plecakiem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arek_wro

Mało kto lubi jazdę z plecakiem ;) Na wyścigu wolę chyba i tak stanąć na bufecie i stracić 10 sekund na napełnienie bidonu, niż targać przez dużą część trasy dodatkowy balast. A na wycieczki zawsze można gdzieś stanąć, albo wziąć butelkę i wsadzić w tylną kieszeń. U mnie finalnie zdecydowała rama, która jakoś w Sparku bardziej mnie przekonuje niż ta w Canyonie. Przede wszystkim chodzi mi o geometrię i zawieszenie z twinlockiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shadow3m

U mnie (nie)stety to raczej opcja must have, mam wyjątkowo duże zapotrzebowanie na płyny, wypijam średnio dwa razy więcej na tym samym dystansie co moi znajomi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shadow3m

Mała aktualizacja, może ktoś nie wie jak np. ja nie wiedziałem, że "wyprzedanie" u Canyona, nie oznacza, ze za chwilę model nie będzie dostępny, wprawdzie dość szybko się ponownie wyprzedają, szczególnie te z bliskim terminem dostawy, ale udało mi się coś upolować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta