Skocz do zawartości

[Rower] Co sądzicie o tym rowerze?


Exon15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuje złożyć rower, i mam pytanie: Co sądzicie o takim rowerze, i co ewentualnie mógłbym w nim zmienić?

 

Części:

KIEROWNICA (Dartmoor Tornado)      

MOSEK (Dartmoor Fury)

GRIPY (Dartmoor)                    

OSŁONA RAMY (Dartmoor) 

OBEJMA PODSIODŁOWA (Dartmoor)

RAMA (Dartmoor street fighter lub Dartmoor two6player)                    

OBRĘCZE (Dartmoor Fortress)                   

HAMULEC TYŁ (Shimano M6000)                

HAMULEC PRŻÓD (Shimano M6000)                 

PIASTA PRZÓD (Shimano M475)-                 

PIASTA TYŁ (Shimano M475) 

TARCZE HAMULCOWE (203 MM I 180 MM)               

SZTYCA (Dartmoor)

SZPRYCHY + NYPLE (Zwykłe)                                     

STERY (Dartmoor Blink)

SUPORT (Shimano SM-BB52)          

AMORTYZATOR (Jeszcze dokładnie nie wiem, ale myślę, że Sr suntour) 

SIODEŁKO (Dartmoo Primal) 

OPONY I DĘTKI (Continental) -               

MANETKA (Shimano zee)

ŁAŃCUCH (Shimano Deore)             

KORBA (Shimano zee)

PRZERZUTKA TYŁ (Shimano zee)

KASETA (Shimano Deore)           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro planujesz zlozyc caly rower to moze ekonomiczniej bedzie kupic caly model? No chyba ze juz masz czesci lub lecisz na tanich uzywkach bo inaczej bedzie to malo oplacalne i sporo czasu i pracy w to wlozysz.

W ramie two6player sa haki poziome i potrzebujesz piasty dokrecanej na sruby a nie takiej zwyklej na szybko zamykacz jak w street fighter. Zazwyczaj chyba takie pasty nie maja miejsca na kasete :D 

np taka piasta(ale oczywiscie mozliwe ze sa rozne wersje):

https://rowerowy.com/sklep/czesci/piasty/piasty-tyl/prod/dartmoor-reel-singlespeed

 

stery mozesz uzyc tansze np neco h373, ale uwazaj bo nie maja biezni redukcjynej 1 1/8 do tapera w zestawie(mozna dokupic osobno)

 

Mozliwe ze jeszcze ktos ci cos dopwie ale to odemnie na pierwszy rzut oka. Uwazaj na kompatybilnosc czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalj2 Planuję kupić używaną ramę, amortyzator i korbę w dobrym stanie, a resztę nową, a co do gotowego, to raczej nie, bo mam już w głowie projekt tego roweru, kolorstykę itp. i już zamówiłem kierownicę, mostek i gripy. A co do pracy, to lubię składać rowery itp. więc to raczej będzie bardziej dla mnie zabawa i przyjemność niż wysiłek ;) A na tym zdjęciu widać, że jest kaseta, na ramię two6player: https://www.olx.pl/oferta/rower-dirt-dartmoor-two6player-CID767-IDx5ybv.html#cc3dca7e68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...