Skocz do zawartości
_michajasz_

[Przerzutka tylna] saint m810, jaka manetka?

Rekomendowane odpowiedzi

_michajasz_

Witam

Mam pytanie odnośnie przerzutki saint m810 9-rzędowej. Czy ta przerzutka będzie współgrać ze wszystkimi manetkami 9s od shimano? Chodzi mi jedynie o stosunek ciągu linki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
abdesign

Będzie działać z dowolną 9s mtb, miałem ją z m750 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
_michajasz_

Dzięki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• rr520up
      Przez rr520up
      Witam 
      Co jest lepsze przerzutka tylna shimano deore ze sprzęgłem czy deore xt bez sprzęgła, wymieniam napęd i nie wiem czy na 9 rzędowa kasetę czy na 10 bo cena się różni minimalnie. Xt jest 60 złoty droższy od zwykłej deore tej ze sprzęgłem. 
    • G3orG3
      Przez G3orG3
      siemanko ludziki, mam MTB niejaki RockRider8 29, po 4 latach potrzeba wszystko wymienić. Kocham go ale trzeba postanowiłem zainwestować mam Deore ale chce SLX plus hamulce ( 160 na 203) bo oryginalne to najsłabszy punkt roweru. Wszystko pokaże na fotach. Prośba o ocenę i doradzenie plus pomoc w doborze linek do hamulców i przerzutek , bo podoba mi się Jagwire Elite Mountain ale top 600 zeta.
      Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

• m16iki
      Przez m16iki
      Witam. Mam pewien problem. Sprawa wygląda tak, że założyłem do roweru nową przerzutkę Shimano Alivio FD-M4000 , nie da się jej wyregulować. Reszta napędu w tym rowerze to kaseta Alivio CS-HG400 (11-34T), łańcuch Shimano CN-HG53 (9speed), przerzutka tylnia Deore M592 i korba Acera FC-M3000 (40/30/22T) . Myślałem nad kupnem nowej przerzutki, tylko nie wiem czy ma to sens jak może być to samo.. PROSZĘ O POMOC!
      Pozdrawiam!
    • Wirtix
      Przez Wirtix
      Czy fo zacisku hamulca shimano br-m15 bedzie pasowac klamka xt/slx/deore. Chodzi mi o zamontowanie krótkiej klamki do zacisku br-m15 bo tam jest dluga co mi przeszkadza. Prosze o szybką odp ;)