Skocz do zawartości

[Korba] Jaką korbę kupić tymczasowo?


Exon15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuje składać rower, i pomyślałem, aby rozłożyć sobie trochę bardziej wydatki, i na początek planuje zamiast planowanej korby shimano zee kupić jakąś najtańszą na miesiąc, a potem bym ją wymienił, pytanie brzmi: Jaką korbę do 40-50 zł polecalibyście, tylko chodzi o taką na której nie bałbym, że się zabiję xD, oczywiście rower z tą korbą nie będzie katowany chodzi tylko mi o to, abym mógł dojeżdżać sobie do szkoły. Co myślicie o takim pomyśle? 

Co sądzicie o tej: https://allegro.pl/oferta/korba-rowerowa-36t-x127-mm-stalowa-30372-7820105413?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku... Nie zabieraj się w ogóle za składanie roweru, bo wyrzucisz kasę w błoto i nic z tego nie wyniknie. Korba, która podałeś to jest korba do rowerów dziecięcych, dla dzieci w wieku 6 lat. Długość ramienia 127 mm. Moja córka ma w rowerze taką. Jeśli nawet nie umiesz dobrać korby, to odpuść sobie w ogóle, bo po prostu szkoda kasy. Poskładasz na przypadkowo znalezionych częściach i nic z tego nie wyniknie poza straconymi pieniędzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To trochę bardziej złożone... Jak na razie o wiemy, że chcesz kupić korbę na miesiąc i jeździć na niej do szkoły :D  Nie wiemy nic - jaki rower, jaki suport, ile ma mieć blatów docelowo itp itd. Rozpoczynanie projektu roweru zaczynając od korby to średni pomysł (no chyba, że jakaś mega okazja to co innego :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...