Skocz do zawartości

[Rower] Full Specialized Camber Comp


dymcio111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Sprzedam swoje oczko w głowie rower Specialized Camber Comp 26" rama M    2011.  Używałem go na wzrost 175cm, jeździło mi się ok.
Rower rzecz jasna legalny z kartą gwarancyjną i paragonem.

OLX:

https://www.olx.pl/oferta/rower-full-specialized-camber-comp-mocno-doinwestowany-i-serwisowany-CID767-IDyB75I.html


.
Więcej zdjęć roweru na DROPBOX:
https://www.dropbox.com/sh/imwgsqeedc0y0a3/AAAVnDMYbSlPpIz_VdxFCUd4a?dl=0
.
Rower mocno doinwestowany w sumie z 10-11tys w niego włożyłem z zakupem, katalogowa cena roweru na rok 2011 to 6200zł. Regularnie serwisowany przeze mnie samego, co zima rozbierany prawie cały rower na przygotowanie do sezonu, żaden serwis nie zrobi roweru tak dobrze jak zrobisz sobie sam i wiesz, że masz pewny sprawny rower. Amory zlecane dla firmy, zawsze wymieniane oleje, wszystkie uszczelnienia i uszczelki przeciwkurzowe.
Sprzedaję ponieważ w Warmińsko-Mazurskim zbytnio fullem nie mam gdzie jeździć żeby potencjał roweru wykorzystać, góry Bieszczady widział jeden raz. Często jeżdżę turystycznie z sakwami i zdecydowałem się na zakup hardtaila w maju 2018 z otworami pod bagażnik, a nie mam miejsca na dwa rowery gdzie trzymać.
Speca robiłem serwis na początku 2018 pod siebie, zarówno nowa kaseta, łańcuch itd , serwis amora  z wymianami uszczelnień i olejów, ale zapadła w maju decyzja nad nowym rowerem. Rower praktycznie cały rok stał, od czasu do czasu brat się przejechał.
Ostatnio zrobilem serwis bębenka piasty, wyczyszczone i nasmarowane, nowe łożyska maszynowe tylnej piasty tak by nowy użytkownik miał już z głowy zabawę z tym, rower umyty.
Rower nie był katowany, używany do normalnej jazdy. Rama ma małe otarcia od ulocka, lekkie przetarcie ramy na dole od pancerza, nic nie jest uszkodzone po za małymi rzeczami do zrobienia:
.
Z rzeczy do zrobienia zostawiam drobiazgi:
- wymianę pancerza i linki przedniej przerzutki - mogę je dorzucić w gratisie, nie mam czasu już z tym siedzieć i dłubać, a trochę ciężko już chodzi
- kółka tylnej przerzutki już są mocno wytarte,  kupiłem nowy zestaw kółek który dorzucę do wymiany
.
Specyfikacja roweru
Względem fabryki nowe/inne części:  amortyzator SID Dual AIR, opony, korba SLX, kaseta XT, łańcuch XT, manetki XT, Klamki XT, Tarcze XT, klocki metaliczne, chwyty ESI Chunky, siodełko, to tak z grubsza.
.
Specialized Camber Comp 2011, kupiony pod koniec roku
•    Rozmiar ramy:  M
•    Rama  Stop M4
•    Widelec  ROCK SHOX SID RLT DUAL AIR 120MM 1.1.8" DNA, manetka PUSHLOCK Lewa BLACK
•    Tylny amortyzator  RockShox Ario RL, air spring, rebound adj. and LO, 7.875x2.0"
•    Kierownica  Specialized XC low-rise, 6061 butted alloy, 680mm wide, 8 degree back sweep, 6 degree up, 31.8mm
•    Mostek  Specialized XC, 3D forged alloy, 4-bolt, 31.8mm clamp, adjustable rise
•    Sztyca  6061 alloy, 2-bolt micro adjust, setback head, 30.9mm, S/M:350mm, others:400mm
•    Siodło  Selle Italia Max Flite Gel Flow 300g
•    Pedały  Platformowe
•    Manetki  Shimano Deore XT SL-M770 , 3x9
•    Przerzutka przednia  Shimano FD-M660 SLX, E-type for DMD, top swing, bottom pull
•    Przerzutka tylna  Shimano RD-M662 SLX Shadow, long cage
•    Hamulce  Klamki: Shimano Deore XT BL-M785
Zaciski: Shimano Deore XT BR-M785 
Tarcza przód: 
Shimano tarcza Deore XT SM-RT76 180mm 6śr 
Tarcza tył:
Shimano tarcza Deore XT SM-RT76 160mm 6śr 
Okładziny metaliczne 
.
•    Dźwignie hamulca  Shimano Deore XT BL-M785
•    Kaseta/wolnobieg  SHIMANO XT CS-M770, 11-32
•    Łańcuch  SHIMANO XT CN-HG93
•    Korba  SHIMANO DEORE SLX FC-M660 korba 44/32/22 - długość ramion : 175mm
•    Suport  zintegrowany Shimano
•    Obręcze  26” Custom DT Swiss 445D, disc, double wall, pin joint, eyelets, 24mm, 28/32h
•    Piasty  Przednia piasta Specialized Hi Lo disc, QR, 28h. Tylna piasta Specialized Hi Lo disc, double sealed cartridge bearing, QR, 32h
•    Szprychy  1.8mm (15g) stainless
•    Opony  GEAX Saguaro 26x2.2 przód + tył
•    Dętki   Schwalbe MTB
•    Rogi   -
•    Linki/pancerze   Jagwire Lex ze smarem w środku, Linki Jagwire galwanizowane
•    Zacisk sztycy   Accent
•    Top Cap-
•    Stery   1 1/8" upper and lower campy style cartridge bearings for integrated alloy HT
•    Gripy  ESI grips Chunky czarne

.
Rower do obejrzenia w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskie.
Istnieje możliwość wysyłki kurierem ~50zł.

 

Najlepiej piszcie na OLX

DSC_8440.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...