Skocz do zawartości

[Sztyca] PRO PLT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ktoś z Was posiada sztycę PRO PLT? Najlepiej wersję z offsetem 20mm, chociaż nie powinno mieć to znaczenia, więc wersja 0mm też powinna być ok.

Potrzebuję informację jaka jest odległość między uchwytem na pręty siodełka a pierwszą kreską podziałki.

Dla ułatwienia zielonymi kreskami oznaczyłem o co mi dokładnie chodzi.

plt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mocowanie PRO jest fajne. Jeden imbus, minimalizm, niby wszystko super. Ale problem w tym, że jeśli czasem walniesz w siodełko, wertepy jakieś czy coś i trafisz je dupą, to TRACH i się przestawi. Żeby było sztywno trzeba je dokręcić znacznie ponad te 11 czy 13Nm które tam widnieją. Trzeba dokręcić na maxa. Mam to mocowanie w Koryak, złe nie jest ale też nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztycę PRO LT miałem w poprzedniej szosie, wszystko było ok, zwłaszcza że ważę 57 kg :]

Pytam bo rura podsiodłowa w nowej ramie jest dość wysoka i tak jak myślałem, prawdopodobnie wypadnie w połowie napisu PRO przy podziałce, więc będzie to kiepsko wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sztyca ze zdjęcia nie ma ząbków i to dobrze właśnie. Starsze mocowanie było z ząbkami i nie mogłem z nim siodełka ustawić, bo albo za nisko przód i parcie na nadgarstki, albo za wysoko i parcie na sprzęt. 13Nm sprawę załatwia (albo jak inni wolą zastosowanie siły F duże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...