Skocz do zawartości

[Wycena roweru] Author Zenith


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc,

Mam rower Author Zenith, kupiony w 2009 roku.
Od tamtej pory używałem go tylko ja, rama bez otarć, opony klocki wszystko super.
Dbałem jak o żonę.
Wymieniłem tylko sztycę z tej amortyzowanej na sztywną, jakąś markową, nie pamiętam nazwy.
Chciałbym prosić o pomoc ile powinienem wołać za niego?
Nie mam bladego pojęcia, a na olx i innych tego typu stronach nie widzę takiego roweru...

Mam tylko takie zdjęcie na razie, rower siedzi zakopany w garażu.

pozdrawiam!

Xmz2Otz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś ani zdjęć, ani nawet specyfikacji. Ale jeśli dobrze szukam to chyba ta.

Jeśli rower jest faktycznie taki zadbany, da się nim rozpędzać, skręcać i hamować, to stawiam że za jakieś 500-600 zł możesz spróbować go opylić na OLX i w dostatecznie długiej perspektywie może znajdzie się jakiś kupiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bts napisał:

Nie dałeś ani zdjęć, ani nawet specyfikacji. Ale jeśli dobrze szukam to chyba ta.

Jeśli rower jest faktycznie taki zadbany, da się nim rozpędzać, skręcać i hamować, to stawiam że za jakieś 500-600 zł możesz spróbować go opylić na OLX i w dostatecznie długiej perspektywie może znajdzie się jakiś kupiec.

Śmieszna cena, jak dla mnie za taki rower. Jeśli serio jest tyle wart, to wolę, żeby leżał i czekał na mnie aż wrócę do Polski.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, DostojnyKocur napisał:

Śmieszna cena, jak dla mnie za taki rower

Dobre. "Taki rower". Muszę Cię zmartwić, ale te 500-600 zł kolega napisał chyba tylko po to, żeby Ci nie psuć humoru.:D Realnie widzę to tak, że sprzeda się za 200-300 zł po półrocznej wegetacji na OLX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, 200 - 300 zł? Zobacz sobie co za to da się kupić, sam złom, wiem bo szukałem czegoś taniego. Jak jest zadbany to te 600 powinieneś bez problemu dostać, jak z wyposażeniem to może trochę więcej. Jak wszystkie części oryginalne to pewnie korba i kaseta niedługo na złom pójdą, ale myślę że mimo wszystko te 500-600 zł to realna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DostojnyKocur napisał:

Jeśli serio jest tyle wart, to wolę, żeby leżał i czekał na mnie aż wrócę do Polski.

I to może być najlepsze wyjście. Sprzedając stracisz tylko czas na zrobienie zdjęć, opis, wystawienie aukcji, gadanie z (potencjalnie) zainteresowanymi, a ostatecznie odzyskasz bardzo niewielką kasę. A rower może się przydać na jakieś dojazdy do pracy i po bułki do sklepu, zwłaszcza że przy tej wartości nie musisz się bardzo stresować zostawianiem go w miejscach publicznych :P Sam tak robię jeżdżąc rowerem z 2008. Od pewnego momentu przestałem go nawet przypinać, a nadal jest ze mną :D 

Gdybyś jednak nie dowierzał w tą wycenę, to zobacz sobie po ile są nowe rowery na allegro, takie np. Kandsy, albo Romety – rowery które ludzie kupują do jazdy po mieście, czyli o podobnym zastosowaniu do Twojego. Za tysiaka możesz masz już coś w miarę jeżdżącego i zupełnie niezużytego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...