Skocz do zawartości

[rower] Trek Superfly 100 SL, 29", full, carbon


elkaziorro

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

może któreś z Was byłoby chętne na fajnego carbonowego fulla? Jestem jego drugim właścicielem, ale mam do niego dowód zakupu, więc nie ma co się bać o legalność. Zawieszenie serwisowane przez poprzedniego właściciela pod koniec 2017 roku, wtedy również wymieniany był napęd (kaseta, łańcuch i zębatki w korbie) W moich rękach rower zrobił jakieś 1500 km, a w sumie ma około 2000 km nakręcone, więc spokojnie można jeszcze trochę na tym napędzie kilometrów zrobić. Serwisu wymagają natomiast koła, ponieważ piasty mają luzy. Koszt takiego serwisu to ok 300 zł, ale po jego zrobieniu można się nadal cieszyć naprawdę fajnym, lekkim zestawem. Jeżeli ktoś chce mieć rower gotowy na "już", to zamiast kół ZTR mogę dać Bontrager Mustang, które serwisowania nie wymagają. Cena z ogłoszenia jest oczywiście do negocjacji. Rower do obejrzenia w okolicy Jeleniej Góry. Zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. 

Poniżej link do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/trek-superfly-100-sl-29-full-carbon-CID767-IDy8w0r.html

Specyfikacja:

Trek Superfly 100 SL 29" 2013
Rozmiar ramy XL, 21"
Rama Carbon
Widelec Fox Float 32 FIT CTD 100mm
Tylny amortyzator Fox Float RP23 Factory Series Kashima 100mm
Kierownica Bontrager Elite
Mostek Bontrager Elite
Sztyca Bontrager Eite
Siodło Selle Italia SLR Kit Carbonio
Pedały Shimano Xt
Manetki Shimano XTR 2x10
Przerzutka przednia Shimano Deore
Przerzutka tylna Shimano XT
Hamulce Shimano XT
Dźwignie hamulca Shimano XT
Kaseta/wolnobieg Shimano XT
Łańcuch Shimano XT
Korba Shimano XTR
Suport Shimano XT Pressfit
Obręcze ZTR Crest
Piasty DT 350 sztywna oś przód/tył

 

DSC_0580m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...