Skocz do zawartości

[Zlot] Zapisy XI zlot FR


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

I pora rozpocząć zapisy na kolejny zlot XI FR, odbędzie się w Pensjonat Gorc- Szczawna

W dniach 5-7.07 br 

Tym razem mniej eksluzywnie niż ostatnio ;)

W ośrodku znajduję się zamykane miejsce na rowery oraz miejsce na ognisko. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę.

Pokoje są naprawdę extra wg mnie.

Cena noclegu ze śniadaniem to 60złos

Czyli 120zł(+30zł na opał, kiełbaski i izotoniki)

Razem 150 zł

Rezerwacja jest zrobiona na 20os.

Kasę wpłacany na moje konto:

 

Krzysztof Niewiadomski

81 1140 2004 0000 3802 6099 7480

W tytule wpłaty podajemy nick/nicki osób za które płacimy.

Możecie napisać mi o wpłacie ułatwi to dopisywanie 

Oczywiście obowiązuje zasada, że wpłaconej kasy nie zwracamy. Chyba, że będzie to jeszcze długo przed terminem. 

 


Nieletni na wyjeździe bez opiekuna prawnego, powinien mieć przy sobie (powstało przy pomocy PILON'a):
1) Zgodę, najlepiej obojga rodziców, na wyjazd, z zaznaczeniem dni wyjazdu i miejsca przebywania, podaniem numerów dok. tożsamości rodziców z odniesieniem do dokumentu posiadanego przez nieletniego i stwierdzającego jego tożsamość.
2) Orzeczenie o odpowiedzialności rodziców za dziecko, najlepiej z ustępem o odpowiedzialności finansowej za wyrządzone szkody.
3) odpis ZUS RMUA lub innego dokumentu (wypis z książeczki pracy) potwierdzający najdalej 30 dni wstecz od daty wyjazdu prawo do ubezpieczenia i opieki medycznej z tytułu składek rodziców/prawnych opiekunów.
Bez tego właściciel ośrodka turystycznego nie musi zameldować gościa i może zgłosić sprawę do odpowiednich organów.

Oświadczenie i zgodę można pobrać z http://www.forumrowe...ot-info-zapisy/

 
 
W razie pytań zapraszam na PW lub https://www.forumrowerowe.org/topic/232844-zlot-xi-zlot-forumrowego/

LISTA UCZESTNIKÓW:

1. Janisław

2. Ukasz 

3. Kerownik

4. PatryQ

5. Wicio 

6.Dudi

7.Teściu

8. limaK98 aka Janusz

9. kyloziom

10. Adamek

11. bradock206

12. szewka

13. Hubertus

14. Kenzie

15. Ol.ga

16. Grażynka :)

17. Hydraulik :)

18. MIKESKYWALKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...