Skocz do zawartości

[Upgrade rockrider 520] Mtb


rr520up

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o rowerze rockrider 520 z dechatlonu. Mam zamiar albo go upgrade'ować albo kupić nowy rower i tu pytanie, czy opłaca mi się go upgrade'ować? Jak z dopasowaniem części?bo słyszałem że są nietypowe i czy taki rower po upg da radę na maratonie? Ogólnie wytrzymałość roweru itp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Da radę na maratonie i bez modyfikacji. Pytanie jak bardzo się zmęczysz na nim.

Części są typowe dla rowerów z tej półki cenowej. Wszystko da się dopasować i zmodyfikować.

Podaj swój pomysł na zmiany to pomożemy. Może masz już coś zużyte lub zniszczone i nadaje się od razu do wymiany.

Daj znać też jaki masz budżet na modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dobra baza do upgrade'u. Rama biedna (prosta główka, otwarte haki, ciężka). Koła szmelc. Brak amortyzatora. Reszta gratów tego samego pokroju. Bawiąc sie w upgrade'y utopisz sporo kasy a roweru nie odmienisz. Masz tez mocno ograniczony wybór amortyzatorów przez prostą główkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rr520up napisał:

czy taki rower po upg da radę na maratonie?

Źle zadane pytanie. Najważniejsze czy Ty dasz radę na maratonie. I co to w ogóle za maraton oraz po co chcesz się ścigać. Może się mylę, ale zakładam po zadanym pytaniu że to będzie debiut i bardziej próba przejechania niż walka z "wycinakami" z pierwszych sektorów, więc najlepiej po prostu ogarnąć to co się ma żeby wszystko było sprawne i spróbować jak to wygląda. Po czym wyciągnąć wnioski :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...