Skocz do zawartości
  • 0

Katowice-Gdańsk


Gość Robert

Pytanie

Cześć,

planuję w wakacje przejechać trasę Katowice-Gdańsk. Punkt początkowy jest ustalony, punkt końcowy nie musi być dokładnie ten :) Chciałbym zrobić około 600 km w około 6 dni, dojechać nad morze, być może odpocząć dzień-dwa i wrócić pociągiem.

W jaki sposób efektywnie zaplanować trasę, tak, żeby:

- składała się z mniej więcej równych odcinków

- przebiegała przez malownicze tereny (w miarę możliwości)

- prowadziła głównie po drogach o małym ruchu, ścieżkach rowerowych i utwardzonych drogach leśnych

- zawierała noclegi pod dachem?

 

Z tym ostatnim sobie poradzę, najtrudniejsze dla mnie jest wyznaczanie trasy. Próbowałem google maps, ale na rowerze tyle razy wyprowadziło mnie w pole, że nikomu tego nie polecam. Próbowałem Stravę + heatmap, ale ich mapa jest bardzo nieczytelna. Obiecująco wyglądało bikemap, ale nie pokazuje długości segmentów. Te wypróbowałem, ale to i tak techniczna strona, która nie uwzględnia doświadczeń innych. Myślałem, że znajdę coś pod "trasy rowerowe" w google, ale strony albo są przestarzałe, albo nieutrzymywane, albo skupiają się na trasach lokalnych (np. per województwo).

 

Co moglibyście zasugerować?

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...