Skocz do zawartości

[amortyzator] Suntour XCR (26 cali, skok 100 mm, stan bardzo dobry)


ziomekaqq

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używany, w pełni sprawny amortyzator SR Suntour XCR 100 mm pod koło 26 cali. Wersja Remote Lockout (błyskawiczne blokowanie z manetki na kierownicy).

Rura sterowa ahead o średnicy 1 i 1/8" i długości 21,5 cm.

Stan amortyzatora oceniam na bardzo dobry: brak wyczuwalnych luzów na goleniach, płynna praca samego amortyzatora, w pełni sprawna blokada z manetki. Amortyzator został przeze mnie ostatnio rozebrany, wyczyszczony i przesmarowany. Jego budowa jest na tyle prosta, że każdy poradzi sobie z serwisem. :)

Fotki w spoilerze:

Spoiler


image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700image;s=1000x700

 


Mocowanie koła: QR 9 mm (standardowa ośka z szybkozamykaczem lub oś gwintowana z mocowaniem na nakrętki). Mocowanie hamulca tarczowego w systemie Post Mount (PS)Brak nabitej gwiazdki i bieżni sterów (bieżnię sobie zostawiam; można przełożyć ze swojego starego amortyzatora lub dokupić za grosze). Piwoty do hamulców v-brake jak widać po zdjęciach zostały obcięte, ponieważ korzystałem wyłącznie z hamulca tarczowego.

 

Cena: 200 zł + wysyłka (lub odbiór osobisty)


Możliwy odbiór osobisty w Ciechanowie oraz wysyłka (+15 zł, kurier, przedpłata na konto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, piwoty szpecą w pewnym stopniu wygląd, to raz. Dwa, że się na nie uwziąłem, bo nie szło ich odkręcić ani kluczem (kilka pogiąłem :D ), ani szczypcami zaciskowymi zwanymi "żabą". :) I tym oto sposobem skończyło się na brzeszczocie i pilniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...