Skocz do zawartości

[rower] Kross level a6 2008 21 cali, Rock Shox Reba SL, Avid Elixir 3 i tona gratisów


ruferzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania rower Kross Level A6 - rama z 2008r poza tym nic w nim nie pozostało seryjnego.

Kilka słów o rowerze. Jest to rower używany, sprawny, nosi liczne ślady użytkowania, masa rysek na ramie, rama bez pęknięć. Amortyzator w pełni sprawny-wybiera liście, jedna ryska na goleni w okolicy korony-bez wpływu na prace, kilka rysek na dolnych goleniach. Taśma izolacyjna na ramie, widoczna na foto, jest po to żeby trzymać pełne pancerze, tak wolałem zawsze.

 

Dodatkowo do roweru dorzucam: Amortyzator RST na sprężynie jakiś taki whj stary ale sprawny, dwa koła jakieś no name 26cali pod V brake z oponami i dętkami, zestaw V-brake Alivio chyba, piasty Deore pod V-brake- będzie trzeba w nich wianki zmienić i nasmarować, sztyca BBB Skyscraper 31,8, Kierownica Ritchey, i jeszcze  trochę różnych gratów których chce się pozbyć.

 

Rama: Kross Level a6 2008r

Amortyzator: Rock Shox Reba SL

Korba: Deore

Obręcze: Alexrims DM 24

Piasty: Przód Dartmoor X-rolls, Tył Dartmoor Free-Force

Szprychy: CN Spoke

Hamulce: Avid elixir 3

Tarcze: Deore

Przerzutka przód: Deore, Tył: Deore XT - odwrotna sprężyna

Kaseta: Deore XT

Łańcuch: CN HG 93... czyli deore XT

Manetki: Deore XT, pomimo tego że monitorki są od LX-kiedyś złamałem te od xt to kupiłem na alledrogo to co było- niestety manetki są największym mankamentem- czasami przepuszczają.

Sztyca BBB Skyscraper

Kierownica: FSA jakaśtam-chciałem giętą

Mostek: no-name, dorzucam Boplighta mostek 110mm

CENA: 1500 zł za wszystko

Kontakt: bartekgaw@gmail.com

Proszę pisać pytania, odpowiem w miarę możliwości. Na razie przez tydz. sprzedaje na forum, potem na Allegro, przesyłka raczej dość droga będzie, do 100 zł płaci kupujący ponad to ja.

 

Pozdrawiam



thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 15_t.jpg 16_t.jpg 17_t.jpg 18_t.jpg 19_t.jpg 20_t.jpg 21_t.jpg 22_t.jpg 23_t.jpg 24_t.jpg 25_t.jpg 26_t.jpg 27_t.jpg 28_t.jpg 29_t.jpg 30_t.jpg
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...