Skocz do zawartości

[Korba] Fsa Gamma Pro 34T problem z podkładkami


Kszycholas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wkład suportu shimano bsa na mufie 73 mm i korbę Fsa Gamma Pro 34T. Będzie siedziała w napędzie 1x11 który siedzi na osi 148 mm czyli boost. W zestawie są dwie podkładki dystansowe, jedna falista i jedna taka cienka z tworzywa. Nie doszukałem się specjalnie treściwych informacji odnośnie ilości podkładek. Na suporcie nie dałem żadnej podkładki. Przymierzyłem na sucho i na pewno nie może być tylko jedna podkładka od strony napędu bo po skręceniu na maxa jest jeszcze luz 2-3 mm. Sprawdzając linię łańcucha nie ma wymaganych boostowych 52 mm tylko max może 50. Na załączonym obrazku widać że podkładki 2,5mm są po obu stronach suportu. W dodatku zastanawia mnie fakt że pod blatem są podkładki (podejrzewam że 3 mm) które robią boosta a w mojej tego nie ma lub realizowane jest to inaczej. Może od strony suportu wrzucić pod bsa podkładkę 2 mm i linia byłaby ok ale pytanie jak z korbami. Czy będą w jednej odległości od wideł po obu stronach.

Mam napęd 1x11 i koła 27,5+ 3,0" i źle byłoby gdyby łańcuch haczył o oponę. W dodatku korba wchodzi mega ciasno o chcę od razu dobrze skręcić.

 

korba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...