Skocz do zawartości

[wybór rozmiaru] Kross Esker 6.0 & Vento 5.0


NoiseWizard

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję zakup Krossa Vento 5.0 oraz Eskera 6.0 2019. Bardzo prawdopodobne, że będzie to zakup przez internet, dlatego zastanawiam się już jaki rozmiar byłby odpowiedni dla mnie. 

Mam 174,5 cm wzrostu i 80 cm długość nogi, posiadam mtb 29 Krossa Level B8 z 2017 r. w rozmiarze M i jego rozmiar jest dla mnie idealny, jeździłem również na szosie B'Twin Ultra 900AF rozmiar S i również nie narzekałem. Zmieniłem jedynie w niej mostek z 100 mm na 120, sztyca bez offsetu, pozycja była bardziej zwarta niż na Mce. Na szosie Btwina nie odczuwałem również żadnego bólu pleców, tak samo na Levelu B8. 

esker6.jpg

vento5.jpg

ultra900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci w przypadku Kross'a powiem jedno. Patrz na cyferki, nie oznaczenia literkami bo kłamią i to mocno.

Vento bierz S, te ramy są naprawdę duże o czym boleśnie się przekonałem. Zwróć też uwagę na wysokość główki. Mimo że B'Twin ma dłuższą rurę to główka jest o 12mm niższa.

Co do Esker się nie wypowiem, gravel to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skom25 napisał:

Ja Ci w przypadku Kross'a powiem jedno. Patrz na cyferki, nie oznaczenia literkami bo kłamią i to mocno.

Vento bierz S, te ramy są naprawdę duże o czym boleśnie się przekonałem. Zwróć też uwagę na wysokość główki. Mimo że B'Twin ma dłuższą rurę to główka jest o 12mm niższa.

Co do Esker się nie wypowiem, gravel to nie moja bajka.

Też tak myślę, że Vento S powinna być w sam raz, ale jak będę miał gdzie, to na pewno pojadę się przymierzyć. Problem w tym, że trzeba by było też pojeździć na takim rowerze...

Gravel z tego co widzę jest krótszy i tu być może M? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...