Skocz do zawartości
rookierider

[zębatka] Sram GX 94BCD 34T; HCC 32T 94/96BCD

Rekomendowane odpowiedzi

rookierider
Napisano (edytowane)

1. Zębatka Sram z napędu GX 11s; 94BCD 34T, przebieg około 1000km; waga 60g   - cena 50zł

2. Zębatka HCC Components 32T 94/96BCD, przebieg około 500km, waga  46g  - cena 50zł

Wagi realne, jak na załączonych zdjęciach.

Sprzedaję też kilka innych rzeczy, zapraszam do przejrzenia, wysyłając razem zejdę z ceny.

IMG_1772 (Large).JPG

IMG_1773 (Large).JPG

IMG_1774 (Large).JPG

IMG_1775 (Large).JPG

Edytowane przez rookierider

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• kamusial
      Przez kamusial
      Witajcie,
      przeszkadza mi twarde stopniowanie napędu producenta (Marin Nicasio) przy wyższych prędkościach. Zestaw to claris 2x8, korba przód 50/34 (FSA Tempo contact 175mm), kaseta sunrace 11-32T.
      Przy jeździe na 50t przejście z 18 na 15 daje spory spadek kadencji. Dodatkowo 11 i 13 nigdy nie zobaczyły łańcucha - jeżdżę w 90% po płaskim. Zastanawiam się jakie mam opcje żeby zwiększyć użyteczny zakres biegów, na tę chwilę widzę takie warianty:
      1. zmiana 50t na coś mniejszego np 44t. Tylko szukam i szukam i nie znajduję blatu 110mm BCD na 8 rzędowy zestaw... :/ <- ktoklowiek widział?
      2. Zmiana całego zestawu: korba + suport (sztywny) + zębatka -> sporo kasy, ale może coś wezmę za obecną korbę i będzie sztywno
      3. zmiana kasety -> widzę że kasety są albo 11-28, albo 13-26. Chyba 13-26 będzie optymalnym wyborem choć czasem korzystam z 28 czy 32 w trudniejszym terenie. Optymalna byłaby 13-32, czy nawet 15-32 ale takich nie widziałem.
      4. kaseta 13-26 + przód 44t?

Na szybko patrząc chyba najłatwiej zacząć od wymiany kasety na 13-26?
      Czy istnieją 8 rzędowe 13-32?

pozdrowienia i dziękuję za pomoc
    • chudy94
      Przez chudy94
      Cześć czołem
      1. W rowerze mam manetki Sram 4.0, jedna z nich jest pęknięta, więc trzeba wymienić. Na internetach jest mało, żeby nie powiedzieć wcale takich manetek, co będzie dobre w zamian? Dodam, że napęd jest 3/8. Znalazłem na necie używki np Sram Max, czy to się nadaje?
      2. Gdzie mogę w necie kupić zębatkę , w sensie całość, a nie pojedyncze tarcze?

• Zindo
      Przez Zindo
      Witajcie.
      Przyszedł czas na zmiany w napędzie, Chcę wymienić tarczę 32T w FC-M571 (się zużyła) na FC-M510 32T. Czy jest jakieś dokładne źródło czy ta zębatka jest stalowa czy aluminiowa ? 
      Na stronach sklepów różnie podają. Zależy od sklepu - jedni podają że alu inni że stalowa :O. Chciałem kupić stalową ze względu na trwałość. Jak o sprawdzić ?
      Pozdrawiam.
    • cinek1987cinek
      Przez cinek1987cinek
      Witam,
      Sprzedam blacik ABSOLUTE BLACK OVAL 34T - czarny.
      Przebieg ok. 400 km. Stan bardzo dobry.
      Link: https://www.olx.pl/oferta/blat-absolute-black-oval-34t-sram-czarny-CID767-IDs58rD.html
      Cena: 185 zł z wysyłką (nie wysyłam za pobraniem).
    • dr.Peoples
      Przez dr.Peoples
      Dzień Dobry
      Czy ktoś z was miał do czynienia z zębatkami Doval?
      link: http://www.bikeradar.com/road/news/article/doval-chainrings-just-in-42951/
      Są to asymetryczne (nie owalne) zębatki które w magiczny sposób mają równomiernie rozkładać "pobór mocy" podczas jazdy. Wcześniej używane głównie w kolarstwie szosowym, jako tańszy odpowiednik systemu Osymetric od Rotor'a. Zainteresowały mnie głównie z tego powodu, że firma wypuściła serię mtb, z systemem narrow wide itd. Poza tym, wyglądają kozacko chociaż to akurat kwestia gustu. Na ebay dostępne od 15$, w związku z czym nabyłem sztukę (2g micro OCP SNW - dokładnie) celem przetestowania. Chciałbym jednak wiedzieć, czy w naszym pięknym kraju ktoś ich używa i co o nich sądzi? Jak ze sztywnością i trwałością?