Skocz do zawartości

[Sztywny widelec Toseek] czy slyszal cos ktos ?


mrovka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Przymierzam sie do zmiany mojego sztywnego widelca na widelec ktory jest wykonany caly z karbonu.Znalazlem cos takiego w bardzo dobrej cenie.

https://www.ebay.co.uk/itm/Toseek-MTB-Bike-Rigid-Forks-Carbon-1-1-8-Cycling-Fork-Disc-Brake-26-27-5-29er/122706891113?hash=item1c91e69169:rk:1:pf:0&var

Czy zna ktos jakies negatywne opinie na temat w/w widelca ? Jakies przeciwskazania ? 

 

 

 

Edytowane przez mrovka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis tani chinol, Toseek nawet nie ma swojej strony, ale może dobry, kto wie :P  niemniej nie chciałbym testowac na własnej skórze ani tkaiego widelca, ani mostka, firmy ktora niewiadomo gdzie ma siedzibe :P

Na Yt znalazlem filmik kolesia,  który kupił aero kierownice od toseek, pod filmem jest też kilka komentarzy że ludzie na tych kierach jeżdżą i są zadowoleni. Kiera to chyba jakaś kopia 3T ;-)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam taki widelec, kupiłem go w zeszłym roku i wsadziłem wtedy do mojego x-calibra na zimę. Później wiosną jeździł w rowerze żony, nie mogę nic złego o nim powiedzieć. Jest dość sztywny, fajnie tłumił i można było wsadzić do niego dość obszernego kapcia, u mnie jeździł z NN 2.35 i zbywało jeszcze sporo miejsca. Teraz leży i się kurzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia ze sztycą i mostkiem z aliexpresu.

Firma to RXL SL i wytrzymały 1 sezon w gravelu jeżdzonym raczej w trudniejszym niż łatwiejszym terenie. Nie widać na nich uszkodzeń.

Też mnie kusi wymiana widła na taki ze sztywną osią. Teraz mam Selcof z PX i to na 100% też jest chińczyk ale daje radę w tym samym rowerze już 3 sezon. Brak mu tylko miejsca na oponkę 650Bx2,1 i sztywnej osi dlatego kombinuję zmianę. Ceny na ali są ok jednak musiałaby to być sprawdzona firma.

Macie jeszcze jakieś doświadczenia.

Mosso i accent to też chińczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten wideł, jeździłem na nim przez rok, później wymieniłem na stalowy. Niby z wunglem nic się nie działo, ale jakiś niesmak cały czas był.

Mostki tej marki są z alu, jakość wykończenia w moim egzemplarzu jest, jak z produktów ze sześć razy droższych. Mostka nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, qb41 napisał:

Witam, posiadam taki widelec, kupiłem go w zeszłym roku i wsadziłem wtedy do mojego x-calibra na zimę. Później wiosną jeździł w rowerze żony, nie mogę nic złego o nim powiedzieć. Jest dość sztywny, fajnie tłumił i można było wsadzić do niego dość obszernego kapcia, u mnie jeździł z NN 2.35 i zbywało jeszcze sporo miejsca. Teraz leży i się kurzy.

 

51 minut temu, wojtasin napisał:

Mam ten wideł, jeździłem na nim przez rok, później wymieniłem na stalowy. Niby z wunglem nic się nie działo, ale jakiś niesmak cały czas był.

Mostki tej marki są z alu, jakość wykończenia w moim egzemplarzu jest, jak z produktów ze sześć razy droższych. Mostka nie zmieniam.

Tak dopytam,mieliscie panowie na tych widelcach jakies kolorowe wstawki i malowidla ? Bo znalazlem takie z kolorowymi wstawkami i chcialbym wiedziec jak z wykonczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...