Skocz do zawartości

[Custom] Rower Elektryczny- nowy nabytek


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mrovka napisał:

bardzo oryginalna konstrukcja.

Przechodzac obok to na pewno poswiecilbym kilka chwil by przypatrzec sie z bliska..ale ze wzgledu na silnik bylby dla mnie tylko ciekawostka

Gdyby bylo cos podobnego w wersji tradycyjnej,bez silnika..to na pewno pytalbym o cene :)

Z tego co sie orientuje to oni tez taki rower robia. Akurat jak odbieralem swoj to podszedl gosc i zapytal o wersje bez silnika. Napisz do nich na fb https://www.facebook.com/Custom-Mike-150047039170883/ to Ci dadza znac. 

1 godzinę temu, cinol123 napisał:

Łoł, ile to waży ? bo wyglada na taki którego bym nie chciał pchac pod góre :P, da sie na tym pedałowac ? 

Okolo 35 kg. No pewnie ze sie da przeciez to rower :) jezdzilem nim pod gore i bardzo ladnie sie zbiera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cyklista32 napisał:

Okolo 35 kg. No pewnie ze sie da przeciez to rower :) jezdzilem nim pod gore i bardzo ladnie sie zbiera

No to oby Ci nigdy baterii nie brakło ;-))

Zbiera to się rower ważacy do 10kg i do tego taki w którym kolano jest w zgodzie z osią pedąłu. Tutaj to wyglada jakby siedziało sie daleko za srodkiem suportu, wiec o efektywnym pedałowaniu mowy nie ma. Jazda na tym pewnie przypomina bardziej robienie przysiadów niż pedałowanie.

Ale to zdaje sie rower do Lansu a nie do jazdy rowerem .... wiec jak ktos potrzebuje tego rodzaju rozrywki, to przyznaje wyglada niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower mimo że jest fajny wizualnie nie jest dla mnie, wolę klasyczne konstrukcje jednak :) Sprawdziłem też ceny, za taką kasę to już porządny rower poniżej 10kg da się kupić a nie klocka 35kg ;) Zastanawia mnie po co się kupuje takie rowery, serio, są elektryki które ważą połowę tego Twojego, może nie mają wypasionego dizajnu, ale przynajmniej da się na nich jako tako pojechać bez wspomagania. A tutaj żeby to ruszyć z miejsca to chyba trzeba mieć kopyto konia ;) Jedyne co mi przychodzi na myśl to lansik na miejskim deptaku albo jakieś kolekcjonertwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie moja bajka. Ciężkie i z dziwaczną pozycją za kierownicą, ale co kto lubi :) Mi to bardziej przypomina elektryczny motorower / motocykl niż elektryczny rower. Jak to mawiają - ''każda potwora znajdzie swego amatora'' :) Jako elektryczny motocykl / motorower - spoko. Jako elektryczny rower - zdecydowanie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa linia, fajnie wyglada tylny widelec. Ale skoro juz wazy tyle co czolg to moglby miec chociaz blotniki, choc z drugiej strony w deszczu nikt sie nie lansuje a do lansu zostal stworzony. Zasieg na baterii tez nie jest problemem, bo lans na ogol odbywa sie wokol komina. Osiedle obok to juz max.

No chyba, ze to nie do lansu, to w takim razie kiedy pierwsza setka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, michalr75 napisał:

Ten watek to chyba jakas reklama ;) Rower designerski bez dwoch zdan, mi sie podoba sama forma.

Na bank reklama. Widać z marszu: zdjęcia typowo katalogowe,świeżak na forum.

Szkoda,że firma niewłaściwie podchodzi do ew. klientów i już na starcie kity wciska. Rowerzyści to nie laski od paznokci, które łykają każdy kit.

 

Edytowane przez Janu_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...