Skocz do zawartości

[Składak] na ramie Author Traction 27.5


Vector

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamontowane stery RISK w 2 rowerach i muszę przyznać że jakość wykonania jest naprawdę świetna. w porównaniu do cane creek 40 nie są takie "bajeranckie" i za dużo napisów ale technicznie na podobnym poziomie.

https://pl.aliexpress.com/item/44MM-Bicycle-Headset-Mountain-Bike-Bearing-Headset-Cycling-Tapered-Bowl-Group-Bicycle-Parts-Multicolor/1000002097957.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11515c0f0SmALd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, gość w sklepie nawet dzwonił do Velo, nie ma, na tej aukcji jednym z tych, którzy je kupili, byłem ja, po 15 minutach dostałem telefon, że być może będą za dwa tygodnie, po czym Velo zweryfikowało temat, że nie wiadomo... To że wystawili aukcję nie znaczy, że mają je na stanie...

Nie będę kupował Panowie z chin, chcę kupić na miejscu.

2 godziny temu, cervandes napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak, projekt umarł :( 

Generalnie przeliczyłem jeszcze raz finanse, pomyślałem, że jednak spróbuję czegoś innego, padło na gravela o którym już i tak wcześniej myślałem.

Czekam za Aurą XR5, na razie są tylko w rozmiarze 500, muszę jeszcze przymierzyć 520. 500 wydaje mi się dość ''krótka'' ale przekrok mi pasuje.

Teraz mam nadzieję, że uda mi się sprzedać to w co już włożyłem pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...