Skocz do zawartości

[Przednia przerzutka] Jaką wybrać


zborek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam rower giant talon 2 29er 2016 r. i chciałbym zamienić korbę na dwa blaty. Zakupiłem korbę deore fc m615 blaty 38-24, z tyłu mam 10 rzędów, muszę kupić do tej korby przednią przerzutkę i pytanie jaką?W sklepie e-bmx są dobre ceny na SLX FD-M675 czy DEORE FD-M616, zależy mi na jak najmniejszym koszcie i którą byście polecili. Jaka jest różnica między nimi albo jakaś inną niedrogą przerzutkę pasującą do tej korby polecicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wyregulować przerzutkę ale ta przerzutka przystosowana do 3 blatów da się tak wyregulować że będzie dobrze pracowała z dwoma blatami? Nie znam się dlatego pytam czym się różnią przerzutki do 3 i 2 blatów? A jeżeli do dwóch to jaką niedrogą kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie ta przerzutka xt w tej samej cenie co deore 616.Jaka między nimi różnica, nie zależy mi na wadze. Sprawdziłem i obecnie mam w swoim rowerze z przodu deore 611.Mogę kupić w sklepie e-bmx przerzutkę deore 616 za 49 zł albo w bikestacja tą xt za 69,warto dopłacić do tej xt? Dzięki za linka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...