Skocz do zawartości

[spodenki] Lużnie bez wkładni do MTB


roco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam jakiś fajnych luźnych spodenek bez wkładki na rower, które fajnie jakby miały u dołu nogawki jakiś system który nie pozwalałby "rozwiewaniu" nogawki, np. jak na zdjęciu.

Nawiązując do zdjęć, spodenki wyglądają całkiem fajnie, 4f już ich nie produkuje :/ a w sklepach już nie ma.

Przeznaczenie to generalnie MTB amatorskie, nakładane bylby na bokserki z wkładką.

Może komuś rzuciły się jakieś w oko i podrzuciłby nazwe / model / linka.

spodrowerXXL_4.jpgspodrowerXXL_1.jpgspodrowerXXL_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja je (te pod linkiem a nie w nazwie) kupiłem, ale jeszcze nie miałem okazji testować :) Wyglądają na w porządku, ale koniecznie pod nie spodenki lub bokserki z wkładką. Polecam taką wkładkę która jest duża, ale nie wstawki żelowe, czy piankowe, ale jej powierzchnia tkaniny jest duża wtedy nie mam mowy o obtarciach za szybko.

Zamówiłem rozmiar M, ale jednak troche za luźnie było w pasie, niby jest regulacja na rzepy, ale jednak, zamówiłem jeszcze rozmiar S i już było w sam raz. Mke zwróciłem. Więc polecam dwa rozmiary zamawiać, w końcu zwrot za darmo.

Kupiłem też https://www.decathlon.pl/spodenki-run-dry-id_8488045.html fajne, wygodne, myślę że tez będą dosyć spoko, oczywiście też pod spodenki z wkładką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane ST900 mam i chwalę. Są fajne lekko rozciągliwe, bardzo swobodnie się w nich czuję. Po sezonie brak oznak zużycia.

Moja inna para to Endura Humvee, która jest o wiele praktyczniejsza ze względu na kieszenie, ale czuć że masz na sobie spodnie wagi ciężkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...