Skocz do zawartości

[Przełajki - dyskusja] Inspiruj, pytaj, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Roballinho napisał:

Zastanawiam się nad zmianą kół z 700 na 650, tak żebym mógł wrzucić grubsze laczki.

Czy obręcz o wewnętrznej szerokości 30 mm nie będzie zbyt "obfita" dla opon 650x47?

Nie będzie optymalnie, więc jak masz możliwość wyboru obręczy, to bym wziął ciut węższe. Jeśli natomiast masz już takie koła to bym się tym specjalnie nie przejmował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Blackweek wszedł za mocno 😅 do rzeczy na nowy sezon wpadnie trochę modyfikacji 
- nowe kółka do grx400 na łożyskach maszynowych od @bbbcycling Rollerboys 11t
- kaseta @shimanopoland hg400 11-40 8rz aby górki były miększe 😀
- adapter @wolf_tooth_comp RoadLink DM aby grx400 obsłużył  kasetę 11-40.

Takie jeszcze sprostowanie rower to romet aspre 2021 napęd 8rz, klamkomanetka Claris 2000 8rz tylna kaseta też 8rz gh51 11-32 wiec grx działa w zakresie 8 rzędów bo inaczej nie nie ma jak i nawet działa dualcontrol shimano. Korba z przodu to tiagra 4600 46-34 tylko zębatka shimano cx70 46rz łańcuchy kmc x9.93. 

Shimano pozazdrościło chińczykom dużych kaset i zrobił ciekawa kasetę 11-40 z dość dobrym stopniowaniem 11-13-15-18-22-27-33-40T

Screenshot_20221130_172139_Gallery.jpg

Edytowane przez jurislawek
Dodanie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Postanowiłem troche odchudzić przód i w miejsce brytyjskiej stali made in taiwan, dać coś włóknistego. Znalazlemtaki widelec, ale nie wiem.jak tu zapiąć oś, skoro gwintu brak.

Czy to jest jakiś odrzut poprodukcyjny, czy jakiś inny standard 15 mm osi?

https://allegro.pl/oferta/nowy-widelec-aprebic-2019-32-carbon-sztywna-os-28-10717702058

Jestem zielony, całe życie spędziłem w towarzystwie qr 9, wiec proszę się nie śmiać.

Edytowane przez Roballinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważą dużo chciałem jednego bo kolor mi pasuje, złapałem frez poprawiłem miejsce na oponę w starym stalowym, puszka sprej i odpuściłem,  lekki karbon Kolubus albo Ryczej na prostej rurze często mają mały prześwit ( przełajowy niestety), ale wagę przednią….  Poniżej 500 np a nie siedemset plus i dziwne dziurokoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...