Skocz do zawartości

[Przełajki - dyskusja] Inspiruj, pytaj, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Wideł - widać dobrze pomiędzy 3:20 do 3:30 że miejsca na boki jest więcej niż między gumą a koroną.  Nie wiem jakie on tam ma mięcho ale podejrzewam, że 2.1" wlezie

Ciemna strona bikepackingu i Marin Four Corners - YouTube

...a w ogóle czy @MikeSkywalker nie ma czterech kątów lub ktoś z Jego ekipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

...a wszystko i tak składane przez te same sprytne żółte rączki, które w zależności od zmiany / dnia tygodnia / widzimisię nadzorcy naklejają takie czy inne logo ;)

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mam oponą CST Pika, i mam mosty na drodze  drogą rowerową do pracy, z mostów i pod mostami złota młodzież szkło tłucze, służby zamiatają. 
dużo drobinek zostaje,

Pika szuka kawałków idealnie dopasowanych na wcisk między klocki i je łapie, opona wtedy cyka,  byłem dziś czujny, wydłubałem jakieś dwa kawałki po 30 m cykania. Jeden już penetrował sporo. 
Z Marathonami.które śmigają na tym odcinku co dziennie nie ma takiego efektu, choć na 7, 8 atmosfer bite.   Ale i na matatona super hipera znalazło się tam szkiełko raz na kilka lat jeżdżenia.

pika - była ze mną  dopiero 3 km pierwszej jazdy, dwa szkła wbite, ale nie do dętki, mam wersję 32 czyli ciut gęściej klocek niż w 38. 
poza tym fajnie kręci i trzyma. Lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krakonos napisał:

ten rower to Pelago Stavanger Outback?

tak 😉

10 godzin temu, Roballinho napisał:

Nie podoba mi się tylko mocowanie do widelca.

ale w te blachy zapnę troki i można wielopak browarów przewieść.

Pelago montowane jest przez zasada-rowery(Wieluń).......w Polsce.  

 

Co do Piki.....cena i berzowy bok to był impuls do zakupu. Zamlekowana jedzie jak szalona w lesie. Pięknie wygląda i tanio kosztuje jak na swoje parametry. Polecam jako złoty środek między trakcją a szybkością. Nie jest to Gravelking...ale jak składasz to szukasz oszczędności

Zachwycony jestem Sramem jego pracą i współpracą tegoż z hamulcami Hayes cx. Bajka. Hydraulika to w tym przypadku fanaberja. 

Sram króluje w gravelu i mtb i kropka.

 

 

Edytowane przez woojj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kazafaza napisał:

...a wszystko i tak składane przez te same sprytne żółte rączki, które w zależności od zmiany / dnia tygodnia / widzimisię nadzorcy naklejają takie czy inne logo

raczej polskie milordzie! :) ZTCP to wychodzi z montowni w Wieluniu (ZASADA-Bikes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama za pięć złoty? ;)

U mnie Rustyfarie czeka na zamontowanie przedniego hebla - dzięki @RafalxM wracam powoli do BB7r po tym jak jeden z tłoczków w Spyre padł nieruchawy.  Chyba dziś nastąpi montaż a jutrem objazd.  Nadal poszukuję jednego czarnego BB7 road, gdyby ktoścoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelagosa kupiłem jako Maxima. Jak czasem coś im zostaje z produkcji to sprzedający to pod własnym brendem. Takie resztki, bez naklejek Pelago za to z naklejką Maxim. Trzeba się mocno znać w temacie żeby to ogarnac i kupić. 

Dużo w tym pomocy regionalnego managera od Zasady.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...