Skocz do zawartości

[Przełajki - dyskusja] Inspiruj, pytaj, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.10.2020 o 23:01, Sobek82 napisał:

 

 

Dzięki za wydobycie tego filmu z czeluści YT.  Julian mówi rzeczy bliskie cyklistom w wieku blisko emerytalnym, a do których wstydzą się przyznać, jak np. nienawiść do spania w namiocie i przygotowywania posiłków pod deszczową chmurką :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.01.2021 o 12:14, artoor napisał:

Dzięki za wydobycie tego filmu z czeluści YT.  Julian mówi rzeczy bliskie cyklistom w wieku blisko emerytalnym, a do których wstydzą się przyznać, jak np. nienawiść do spania w namiocie i przygotowywania posiłków pod deszczową chmurką :)

 

Mówi też o tym wyolbrzymionym gravelowym marketingu. Za dopisek gravel 2k+. Czemu dzbany sprzedające starą szosę muszą dopisywać - gravel!? 

Żeby nie robić OT, foto mojego nieopłacalnego projektu ;)

 

IMG_20210206_095509.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 godzin temu, Sobek82 napisał:

Prowadzenie pancerzy w tej ramie to jest jakiś mokry sen bagiennej ropuchy.  ;) 

Ano. Rama jest w ogólności porządna, ale wspomniany szlak kablowy po boku rury na metalowych mocowaniach, to brrrr. Dlatego dałem białe pancerze, żeby się wtopiły. Ze średnim skutkiem btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest porządną, dobrze się na niej jeździ. Mialem wcześniej Bianchi na Columbusie, na Kode mniej telepie. Z tym ze tam byla opona 32, w Kode mam 35. 

Niestety z pancerzami trzeba sie zaprzyjaźnić, jakich sie nie da, one będą kluc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko napisać o wersji na Sobka, czyli przyłapanie na raz taśmą izolacyjną w kolejności pancerzy, przyłożenie do spodu rury dolnej i owinięcie taśmą w czterech miejscach, przy sterówce, nad koszykiem, pod koszem i przy suporcie.

Ale zmajstrowałem w pejn cie wizję tejże wersji.

Royal_Bengal_Tiger-0034minitiger.thumb.jpg.83f68a3aea714979518f5706d38ec6c2.jpg


Pozdrow'er  ;) 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że macie dużo obowiązków, praca, dzieci, dzieci, praca, obiadokolacja, spacer, wypróżnianie, nawadnianie.
Człowiek się napracował, uruchomił pejnta, wyciął za którymś podejściem tygrysa, wkleił go, zwizuzalizował nowe podejście do przytroczenia pancerzy, a tu zero zachwytów, czy ktoś prócz chudego zwrócił uwagę na majestat tygrysa? Pięć minut z hakiem zajęła mi obróbka tegoż zdjęcia.
Jakiś esej pana od cukinii, nadałby tej pracy wyraz absolutu. Wyrażanie emocji w dobie pandemii uległo całkowitemu rozpruciu.
Łkam w mej pracowni wychylając chmielowego lagera z Miłosławia z tęsknoty do tych radosnych wpisów pokrzepiających martwą wątrobę.

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobku drogi, praca Twa warta jest czegoś mocniejszego od Miloslawskiego lagera. A, trud, który wlozyles w stworzenie tego dzieła   zostanie zapamiętany. Jak tylko dotrę do moich domowych pieleszy, zajmę się przekuciem twej wizji w czyn.

W pocie, błocie i nieogrzewanym garażu, przy szklance napoju w kolorze herbaty, będę owijal pancerze i te smukłe rurki. Tylko wpierw taśmę  odpowiednią muszę namierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20210309-134917-5-2.jpg

Kolejny w kolekcji rower - "Romek"  Projekt prawie skończony, do zmiany jeszcze koła (mam tylne do kompletu Bontragera, ale muszę dokupić adaptery osi), mostek pewnie większy wjedzie, korba i przerzutka przednia też do wymiany. Napęd 2x11 z korbą 46/34 i kasetą 11-42. Zobaczymy jak to będzie działać 😄

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...