Skocz do zawartości

[problem] zostawienie roweru przy centrum handlowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 2-3 tygodnie temu jadąc rowerem po mieście zauważyłem, że z jednego koła uchodzi mi powietrze. Nie mając czasu na zabawy z naprawą/pompowaniem zostawiłem go przy stojaku dla rowerów przy centrum handlowym. Z racji tego, że dużo pracuję wiedziałem, że rower postoi tam przynajmniej kilka dni. Nie było to dla mnie problemem, gdyż rower jest warty jakieś 200 zł :D Wczoraj kiedy w końcu znalazłem czas na odebranie roweru okazało się, że jest on przypięty drugim (oprócz mojego oczywiście) zabezpieczeniem do stojaka. Stąd moje pytanie. Jak myślicie czy to jakiś śmieszek zauważając że rower stoi już trochę przy stojaku zrobił sobie żarty, czy może obsługa centrum założyła zabezpieczenie, bo... właśnie bo co? Czekają aż się zgłoszę żeby zapłacić jakiś mandat/opłatę? Dodam, że to ''dodatkowe'' zabezpieczenie wygląda jak randomowe zabiezpieczenie kupione na targu. Chciałem poczytać regulamin parkingu/obiektu, ale nie można go nigdzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić w dwóch etapach. Idziesz do tego centrum, kupujesz największe nożyce do cięcia drutu jakie mają, tniesz i od razu wracasz do tego centrum - zwracasz te nożyce. Po czym znowu idziesz do roweru, otwierasz go i jedziesz do domu. Upewnij się wpierw czy możesz zwrócić  nożyce w ciągu 5 min jeśli "nie będą pasowały" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...