Skocz do zawartości
Kacper2003

[Amortyzator] Rock shock yari- długość rury

Rekomendowane odpowiedzi

Kacper2003

Witam nie wie ktoś jaka jest dlugosc rury amortyzatora w dartmoor hornet 2019? (Ile cm)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kacper2003

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tatanka

Nie znam tej długości , ale jeśli Ci to pomoże , to z grubsza można wyliczyć. Główka ramy ma 120 mm ,między mostkiem a główką ramy podkładka ok 10 mm oraz mostek ok 40 mm. Daje to ok. 170 mm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kacper2003

Dobra dzięki wielkie. A doradzisz czy jest sens złożyć rower (praktycznie złożyć od zera ) dartmoor hornet pro 2019?(mam tylko kasete i przezutke) czy raczej kupic jakiegoś fulla?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tatanka

Składanie roweru niemal zawsze wychodzi drożej niż kupno gotowego. Do tego trzeba mieć narzędzia i  wiedzę , żeby nie wtopić niepotrzebnie kasę w części które nie pasują. A co do fulla , to sam musisz wiedzieć co potrzebujesz. Ja bym nie kupił;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kacper2003

Dobra dzięki wielkie. A doradzisz czy jest sens złożyć rower (praktycznie złożyć od zera ) dartmoor hornet pro 2019?(mam tylko kasete i przezutke) czy raczej kupic jakiegoś fulla?

Po prostu ja potrzebuje roweru do czystego enduro nie do dh czg do czegośinnego lecz do enduro . Niektore czesci mam niektore musialbym dokupić ale czy jest sens dokupywac czy nie lepiej kupic nowy rower? I czy hardteil mi wystarczy czy lepiej full?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tatanka

Kwestia jakie masz te części. Wcześniej pisałeś o kasecie i przerzutce. To za mało żeby opłacało się składać. Sorry , ale nie doradzę   w sprawie full czy hardtail.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PowerV3

Hardtail górą, fulle z rurą.:D:laugh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

Nie lepiej poszukać takiego roweru już złożonego? Używaka w dobrym stanie kupisz za 3-3,5k składanie od zera na nowych gratach i przyzwoitym poziomie to 5-5,5k. No i posiadana kaseta i przerzutka mogą się tu nie przydać (zależy co masz).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta