Skocz do zawartości

[amortyzator] do kellys viper 50 26cal


Rekomendowane odpowiedzi

Mam rower Kelys Viper 50 26 i chciałem kupić do niego nowy amortyzator najlepiej markowy fox rockshox lub rs suntour - ale  tym modelem mam złe wspomnienia ponieważ blokada nie działała i się blokowała gdzieś na necie znalazłem jak to naprawić i amortyzator się odblokował ale się nie blokował .Jakiś czas nie jeździłem około 2 miesięcy i amortyzator wchodzi do połowy a dalej nie ma bata jego skok do 100 a blokuje się na 50 .Wracając do nowego amora to nie mam pojęcia jaką mam rurę sterową .Amortyzator miałby być powietrzny możliwe najtańszy najlepiej nowy ale dobra używka też może być.I temat sterów kiedyś mi pękły i potrzebuje nowe.

https://www.kellysbike.com/pl/mtb-xc-c527/viper-50-red-26-p52379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonać pomiar długości rury sterowej. Nowy Amor ma być pod koło 26", rurę sterową 1 1/8" i danej długości xxx. Mocowanie koła qr9mm(szybkozamykacz). Mocowanie tarczy.

Mam w idealnym stanie Foxa 32 RL.

Stery masz pół-zintegrowane 1 1/8", dobrze jest wybić miskę z ramy i zmierzyć suwmiarką. Możesz kupić podstawowe stery na łożyskach kulkowych za około 25 złotych, ale stery na łożyskach maszynowych za około 60 złotych w górę.

Screenshot_2018-12-11 Viper 50 red 26 Kellys.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Michu1884 fabrycznie masz wsadzonego amorka Suntoura z najniższej półki przez co nie możesz porównywać je do wyższych modeli. ponadto blokada słuzy tylko do jazdy na prostej drodze, Podczas jazdy w terenie z blokadą włączoną może ci się uszkodzić kartridż

Gdybyś był zainteresowany to moge ci zaoferowac nowego  Epicona X1 RLR z czarnymi rurami goleniowymi za 700zł w kolorze cz. mat lub cz. połysk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...