Skocz do zawartości

[Serwis] cały rower


Rekomendowane odpowiedzi

Nieszczelna ta piasta była. Pojeżdziłem trochę w deszczu i po błocie i zaraz koło się zalepiało. Jest stosunkowo nowe - ma trzy miesiące, a w łożyskach aż było słychać piach. Napisałem o tym, przeczytałem, że na nieszczelne piasty trzeba dać smar. Dałem go sporo, zlepiało zapadki i bębenek nie wydawał dźwięku zazębiania się zapadek. Wczoraj rozebrałem to jeszcze raz, usunąłem nadmiar smaru z zapadek i ząbków, o które się haczą i wydaje się, że działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i nareszcie misja zakończona sukcesem:) Na dowód załączam fotki, póki co zrobione w domu, bo ostatnie ustawienia zakończyłem późnym wieczorem. Mimo wszystko nie oparłem się krótkiej przejażdżce po okolicy i pierwsze wrażenia znakomite!DSC04077.JPG.3ea86b10d9b69c7d5fe7dd2dcc95f4b5.JPGDSC04076.JPG.40a3a34637ceaa5dcb7304d1901c828e.JPG

Dziękuję wszystkim, którzy się udzielali za pomoc, przy czym szczególne podziękowania dla Dokmosa za niezliczoną iloć odpowiedzi, fachowe porady i pomocną dłoń przy różnych niestandardowych problemach na które się napotykałem podczas serwisu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...