Skocz do zawartości

[Zwfit] i "głupi" trenażer


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam pytanie a propos zwifta. Posiadam zwykły trenażer TacX T2675 i zamierzam kupić czujnik kadencji, prędkości i HR. Zastanawiam się też nad jazdą na zwifcie do marca. Wyczytałem, że żeby korzystać z innego trenażera, niż smart, trzeba ustawić odpowiedni opór dedykowany dla danego modelu. Muszę dla tej aplikacji dokupić też dongle Ant+ na USB. Nadal nie rozumiem tego, w jaki sposób Zwift będzie zmieniał opór przy podjazdach czy zjazdach. Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć? Na forach zwifta znalazłem tylko informacje o ustawieniu oporu na trenażerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zmieniał?
Rusz trochę głową, trenażer nie ma sterowania elektrycznego/elektronicznego, to jak aplikacja na telefonie miałaby cokolwiek w nim kontrolować? Poza tym, chyba trenażery współpracujące z aplikacjami mają to wpisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie, chodzi mi to o, w jaki sposób BĘDZIE TO WYGLĄDAĆ NA PODJAZDACH. Przecież ktoś ze smartem będzie miał ciężej przez regulowany opór, a ja jechałbym cały czas tak samo, ale przecież lepiej napisać 2 gówniane posty, w tym jeden z samą emotikonką, niż jeden merytoryczny. Znalazłem na brytyjskim forum rowerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...