Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma 14.16 problemy.


robertrobert1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem przewodową wersję Sigma 14.16. Zacząłem wprowadzać obwód koła i napotkałem na opcję wyboru koła. Jest już przypisany wybór koła czyli 24, 26, 27,5 , 28 i 29. Jednak owe obwody mnie nie satysfakcjonują albowiem inna jest  średnica przy oponie 1,25 a inna przy 2,25. Czy ktoś wie czy istnieje możliwość ręcznego wprowadzenia obwodu koła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go, ale w wersji przewodowej. Nie toleruje innych wersji....

Z innej beczki, jesli sie korzystalo z GPS i funkcji zliczania przewyzszen to tu mozna byc srodze rozczarowanym.

Tzn, zawsze jest mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, zle przeczytalem. Tak korzystam. W 80- max 90% dziala prawidlowo. Jak nie dziala prawidlowo, to pasek postepu zatrzymuje sie przed koncem i rozlacza. Nie wiem dlaczego. Ogolnie to raczej trzymam przy gorze smartfona i laduje bez przerw, ale z lekkim kilku sekundowym jakby zastanowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, sigma nie ma, powiedzmy delikatnie, dopracowanego softu... ostatnio zrobiłem upgrade firmware w mojej rox 8 i jak wcześniej po NFC czytał aktywności w kilka sekund, teraz zajmuje mu to kilka minut... tak, że wraz z nowym firmware potrafią popsuć nawet to, co wcześniej działało... Może i u Was upgrade fitmware’u coś zmieni (oby nie na gorsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze problemy mialem jak zmienilem telefon i wgralem aplikacje, okolo 1-1.5roku temu. Na starym chodzila ciut plynniej. Czy sie jakos roznily apki- nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...