Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] do kross hexagon 3.0 - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem wymienić amortyzator w moim rowerze, ten ledwo chodzi (hl forgo 565) myślałem nad suntour xcr, tylko nie wiem czy będzie pasować. Model roweru jak w temacie - kross hexagon 3.0. Jakie jeszcze inne amory są dobre w cenie 300 zl i będą tutaj pasowały? Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poszukał używanych to znajdziesz Manitou Skareb (super wideł, ale trochę giętki, raczej do 70kg max chyba że spokojna jazda) może coś z Rock Shoxa, Manitou Black też by się znalazł. Z nowych to tylko XCR istnieje w tej cenie jako namiastka amortyzatora. Pytanie czy masz tarcze czy v-brake? Bo nowy XCR o ile dobrze pamiętam ma tylko mococwanie pod tarcze, a stary nie jest wart zachodu bo jest niewiele lepszy od XCT/XCM którego właśnie wymieniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz koła 27,5? To dobrze byłoby to sprecyzować w pierwszym poście... Założyłem że masz koła 26 ;) Jak 27,5 to podane przezemnie widelce nie podejdą (chyba ze z wąską oponą) 29" może być, tylko zmieni trochę kąt główki ramy, sam mam zamiar wstawić widelec pod 29" do swojego 27,5 bo jest taniej taki dorwać, a i podniesienie przodu nie zaszkodzi. Jest to różnica zaledwie 15mm także praktycznie niezauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...