Skocz do zawartości

[Lampka] wybór z trzech wybranych


Reks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozpoznać u chinola że sterownik to biscotti? 

Ludzie masakra, kupić latarkę i gadania na tydzień. 

Ale przyznam szczerze że można się dowiedzieć coś nowego i ciekawego nie myślałem że aż tak to wszystko skomplikowane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pietern napisał:

Ty Reks jesteś z Lublina? Bo tu grasuje taki jeden, wypisz wymaluj, tak samo dociekliwy. Może brat? 

:):):) no niestety nie ale Lublin znam dobrze zwłaszcza lubartowską ...tam zawsze było ciemno i convoy by się tam przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś powiedzieć od siebie to kupowałam Convoya S2+ z gearbesta:
http://got.by/2yhou6
Tylko wtedy była jakaś promocja za 10,99$ ale to i tak warto. Lepiej dokupić ładowarkę osobno mi się wydaje, bo wszędzie czytam że ta z pseudo zestawu to jakiś żart :) A używam do jazdy po szosie do pracy i z powrotem, więc ta podstawowa konfiguracja w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po kilku tygodniach oświetlenie jest i to nie jedno  .

od lewej :

 

oswietleniaa.jpg.2ecd6288936f3fdf8298d498015a8741.jpg

 

1) chińczyk " bez nazwy" wraz z pakietem akumulator  4x18650 -  ponad godzina na maksymalnym trybie.

2) dwa convoye s2+ w trybie "mieszanym" blisko 2 godziny i jeszcze świeciło  18650  samsung.

3) kdliter Bl70s nie sprawdziłem na maksymalnym trybie podejrzewam około 3-4 godzin  przy pakiecie 13600mAh 8xNCR18650

4) skilhunt H03 RC około godzina na maksymalnym trybie 18650 panasonic

 

Chińczyk - prezent od kolegi oświetlenie dobre  ale dość nieprzyjemne  (trupi kolor) nie polecam. Używam w rowerze miejskim dojazd do pracy i po bułki ;)

Convoy - jestem bardzo mile zaskoczony ilością światła i wytrzymałości aku (tylko oryginał) tak małych latarek  po modyfikacji . Kolimator 60*20 naprawdę robi swoja robotę na dwóch latarkach w trybie 75% spokojnie można jeździć bezpiecznie w trudnych warunkach.  Wyjazdy pod wieczór i powrót w nocy, bardzo wygodne kompaktowe ilość światła zadowalająca :rolleyes:

Kdliter Bl70s  - No to to już jest totalny odjazd oświetlenia, naprawdę warto zainwestować w tak mocne oświetlenie które używam na  konkretne dłuższe  nocne wyjazdy, ilość światła potężna niestety minus to mocowanie :D

skilhunt H03 RC - malutka sprytna latareczka, typowa czołówka którą do  krętych zjazdów mogę polecić w stu procentach. korzystam z niej również jako zwykła latarkę w domu duży plus to magnes i ładowanie bezpośrednio z USB :icon_cool:

 

Jestem w trakcie przeróbki mocowania do Kdliter'a i testowania uchwytów do latarek convoy. Bardzo dobry uchwyt na kask do skilhunt H03  to Olight który na kierownice do latarki convoy zupełnie się nie nadaje dobrze trzyma ale  trzęsie na dołkach i kamieniach.

dziękuje za porady i pozdrawiam - Irek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...