Skocz do zawartości

[Licznik bezprzewodowy] Sigma BC 8.12 ATS - Nie pokazuje wartości w trakcie jazdy


KubaMX

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wiosny założyłem licznik bezprzewodowy Sigma BC 8.12 ATS. Licznik był bezproblemowy przez cały sezon. Na ostatnim wyjeździe już nie pokazywał prędkości ani dystansu dziennego. W stanie spoczynku jest ok, moge sprawdzić dystans całkowity i czas ( ale nie zaktualizowane o ostatnią wycieczkę) A licznik nie pokazuje parametrów podczas jazdy. W czym może być problem skoro wcześniej było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze pp516, jeżeli magnes jest w odpowiedniej odległości od czujnika, to wymień baterię w czujniku. Niestety niższe temperatury obniżają wydajność baterii i wymiana na nową może pomóc, jednak przy mrozach w okolicach -10 stopni i więcej nawet nowa bateria może nie działać poprawnie. Miałem też kiedyś problem przez zakłócenia od telefonu, ale w innym liczniku niż Twój. Normalnie trzymam telefon w tylnej kieszonce, ale w okresie zimowym przekładałem telefon do przedniej kieszonki kurtki. Telefon generował na tyle silne zakłócenia, że licznik nie działał, przełożenie telefonu do tylnej kieszonki usuwało problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...