Skocz do zawartości

[Manetka] Deore SL-M590 9s + Gratis!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam manetkę Deore SL-M590 9s. Manetka ma dwa sezony, przejechane około 5k km, jednak jej stan określam na bardzo dobry. Kilka dni temu zrobiłem jej pełny serwis, czyli wypłukanie odtłuszczaczem i ponowne smarowanie, chodzi idealnie. 

W manetce zostały wymienione śruby mocujące korpus na nierdzewne, jednak dorzucam także nowe czerwone śrubki aluminiowe.

Dodatkowo dorzucam w pełni sprawną manetkę SL-M660 SLX 9s, także po pełnym serwisie. Ma jednak ona dwie wady. Pierwsza z nich to brak dolnej pokrywki ( pasuje od Deore), druga to obejma którą próbowałem "odchudzić" ale proces się nie udał. Dolna powierzchnia do przykręcenia obejmy do manetki nie jest równa na pełnej długości, więc nie wiem jak będzie to pasowało po skręceniu.

Cena jaka mnie interesuje to 70 zł. W cenę wliczony jest koszt przesyłki Pobraniowej Pocztą Polską.

20181124-165759.jpg

20181124-165806.jpg

20181124-165818.jpg

20181124-165846.jpg

20181124-165901.jpg

 

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...