Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] Stojak Serwisowy z Lidla Crivit


CeeZaRicko

Rekomendowane odpowiedzi

Stojak serwisowy z Lidla, marki Crivit - nowy, specyfikacja dostępna w internecie, jest to najnowszy model z adnotacją że nadaje się do E-bike :) od siebie dodam że to porządny stojak.  Cena z wysyłką przy wpłacie na konto 150 zł, pobranie 165 zł (w ofercie mam też sporo klamotów nowych i używanych... części, akcesoriów i odzieży rowerowej, zapraszam na pw)

foto: 160458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na znanym  portalu aukcyjnym na literę A są po 156 zł +kw, tak dałem za niego 79 zł i przyznaję się że chciałem zostać Januszem biznesu. U mnie w mieście był tylko 1 taki stojak z okazji "Black Friday", cena regularna tych stojaków w Lidlu to 139 zł. Także wszystkich chętnych zapraszam na wyżej wspomniane Kabaty lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego właśnie takie badziewia najtańsze przyciągają najwięcej klientów...za 79 zł brać w ciemno ale za więcej ?Szkoda kasy, dołożyć stówę i kupić velomana, którego mam sam osobiście, trzy punkty podparcia, stalowe rury 40 mm, metalowa szczęka naprawdę robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten stojak. Do okazjaonalej roboty przy rowerze się sprawdzi (miał jeździć w bagażniku jak na kilka dni z rowerem gdzieś się wybieram ale okazał się zbyt wielki i zbyt ciężki do takich zasrosowań). W regularnym serwisie polegnie po kwartale (zacisk i łączenie ramienia z rurą pionową). W moim prywatnym garażu służy jako pomocniczy (zwykłe do łapania amorów za sterówkę ;)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, akkwlsk napisał:

Ale miałeś ten stojak w łapkach, że taka opinia? Czy z góry zakładasz, że badziew bo z Lidla? Ja tam byłem pod dużym wrażeniem, nawet za 130zł to nie jest zły interes. 79 to jak za darmo.

Miałeś, macałeś...nie urzekł  mnie jak Ciebie ale to dlatego, że tanie jest zawsze tanie i co byś nie zrobił to takie zostanie z racji zastosowanych elementów i  warto dołożyć do np. velomana by mieć komfort pracy i jakąś zajawkę z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, akkwlsk napisał:

No ale chyba nikt nie traktuje go jako kandydata na stojak do profesjonalnego serwisu? Bądźmy poważni. 

Nie musi być profesjonalny. Jak się ma w domu kilka rowerów i ciągle coś przy nich grzebie to też pelecałbym coś solidbiejszego. Jak się nie ma skłonności do grzebania to stojak jest git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumując w ten sposób to stojak w ogóle nie jest potrzebny...ja tylko próbuję Ci powiedzieć, że czy użyjesz raz w roku czy częściej słabej jakości sprzętu to zawsze jest to słaby sprzęt i jak takowych nie kupuję, wolę dołożyć i mieć coś lepszego, mój stojak ma już 4 lata i jedyne co się z nim stało to, pękł bolec w klamrze bo za mocno go docisnąłem ale wsadziłem wiertło w jego miejsce i jest lepiej niż było.

Problem jest jeszcze w czymś innym,  gdyby każdy miał do wydania 3 stówy lekka ręką to nie było by tematu stojaków z Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to się z Wami zgadzam. Najsłabszym ogniwem na pierwszy rzut oka jest właśnie te plastikowe łączenie rury pionowej z ramieniem - czas pokaże ile to wytrzyma, ale mój 15kg rower trzyma sie na nim zaskakująco stabilnie. I nie odczułem żadnego dyskomfortu, zwłaszcza w porównaniu do pracy przy rowerze "na podłodze" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dokumosa napisał:

Do okazjonalnych napraw jest ok np. Jak chcesz łańcuch albo dętkę zmienić ;)

Tylko do tego  po co wtedy stojak?Rozumiem, ze luzny przyklad, ale okazjonalnie to radze sobie dziesiecioleciami bez tego wynalazku. Fakt, czasem by mi sie przydal, ale wychodzi mi srednia raz/ dwa razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Markus34 Uśmiałem się, dołożyłeś grubo ponad 100zł do Velomana a jeszcze Ci pękł bolec w klamrze... Wyobraź sobie że mam ten stojak z Lidla od 2013 roku i nic się w nim do tej pory nie połamało (kupiony też na przecenie za niecałe 80zł). Mam w domu 4 rowery (3 swoje i 1 kobiety) wszystkie serwisowane na tym stojaku, do tego okazjonalnie robię rowery kumplom a ile rowerów rozłożyłem i złożyłem na tym stojaku to nawet nie zliczę. Wygląda dalej tak jak go kupiłem, nic się nie połamało, nic nie odpadło - rowery dalej serwisuję i nawet jak mi coś odpadnie to kupię kolejny za 80zł na kolejne kilka lat i będę do przodu z kasą w stosunku do Ciebie. Kumpel ma ten stojak jeszcze dłużej ode mnie i też działa do dzisiaj. Więc to takie pitolenie "tanie to badziew". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Posiadam lidlowy stojak od 2014 roku. Sporo jeżdżę a więc używam go dość często i nie pamiętam żebym miał z nim jakiekolwiek problemy. Powiem więcej, widziałem go w polecanym wrocławskim serwisie amortyzatorów (Wichu) w 2015 roku.... i później jeszcze raz (ten sam!) w 2018  - wciąż miał się dobrze. No dobra, był już wtedy lekko zmodowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...