Skocz do zawartości

[Sklep rowerowy] Lublin i okolice


karol128

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Panowie Karol i Filip -  przepraszam za wyrażenie - ale macie nas za durni? Konta założone w tym samym czasie, jeden pyta o jakiś sklep w Lublinie a drugi za chwilę odpowiada... Żenada.

Ale wiecie co - zostawię temat bo akurat tak się składa że Lublin znam, to moje miasto studenckie i opinia moich znajomych o waszym sklepie jest taka - śmieszny sklep w hangarze z jeszcze śmieszniejszym doradztwem i znawcami... Zostawiam na pośmiewisko... No chyba że ktoś z kolegów się zlituje :devil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram opinię przedmówcy. Byłem widziałem i raczej nie wrócę, to że sklep jest w hangarze to jeszcze pół biedy ale to, że po wejściu nie zainteresował się nikt z obsługi czy pracowników tego sklepu a po zadaniu konkretnych pytań nie potrafili odpowiedzieć to inna sprawa. Od siebie mogę z czystym sercem polecić chłopaków z Willowej 42A tj. Bike Boys. Zawsze chętni do pomocy, mądrze doradzą i nie naciągają klienta a ceny mają w porządku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...