Skocz do zawartości

[filmy] Znacie jakieś ciekawe filmy z wypraw?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zaszczyt poznać i porozmawiać z Piotrkiem... niesamowicie zakręcona osoba i jakiż podróznik...są jego filmiki... ale nie ma jak chwila rozmowy z Nim

http://onthebike.pl/filmy/

 

A także mojego imiennika... też świetnie było poznać i pogadać przy piwku... jazda rowerem po Bajkale... ta jazda... ;) 

http://www.jakubrybicki.pl/pl/foto/greenland-ice-trip/

 

O cos takiego Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrka nie widziałem nigdy więc chętnie go odwiedzę w jego mediach jak tylko skończę "i want to see world". Na razie jestem na 17 części i ten facet staje się moim idolem z odcinka na odcinek.

Bartka też widziałem już jakiś czas temu. Niesamowite rzeczy.

Jak wam się podobała moja propozycja? Ktoś oglądnął w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sumie widzialem to wszystko. Rozwalalo mnie u tego kolesia, ze jadac sam, mial takie sceny gdzie kamera byla dosc daleko od szosy w szczerym sniegu, aby ujecie mial z wiekszej perspektywy i tak sobie myslalem. Jade zgnojony w zimnie, zatrzymuje sie, brne w puchu, ustawiam kamere, wracam do roweru, wracam sie rowerem, przejezdzam kawal drogi, zatrzymuje sie, wracam w puchu po kamere....., zeby to tylko raz tak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym się zastanawiałem. W połowie ten problem notabene znikł, bo dostał w prezencie drona i większość ujęć z przemieszczania się stało się łatwiejsze. Ale co do trudności związanych z kręceniem to chyba tutaj jego podejście do całego projektu jest najważniejsze. Zobacz jak pozytywną osobą jest Iohan. Prawie nigdy nie mówi, że coś jest nie tak. Jak leje to mówi, że jest bardzo mokro, ale super bo ma ładne widoki albo droga jest gładka etc. Projekt będzie trwał, ale w moim umyśle pojawia się kwestia tytułu całej serii i podejrzewam, że europa też jest na liście. Chciałbym z nim pojechać kawałek, chociaż kilka dni. Nie silić się na komunikację, na zakolegowanie się, ale po prostu towarzyszyć mu. Może kiedyś. Mój dom dla każdego podróżnika stoi otworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...