Skocz do zawartości

[Przerzutka] Altus 7r vs Acera 7r


CarlJohson

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie czegokolwiek poniżej Deore nie ma sensu bo wtedy nie masz możliwości rozebrania całości i zrobienia serwisu. Możesz pucować ją każdego dnia, ale jak brud dostanie się do środka to przerzutka i tak wyląduje na śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć do gówno. Kolega na forum wystawia takie cacko:

Używana przerzutka tylna Shimano STX RC w bdb stanie. Nie pogięta, kółka nie zużyte, działa bezproblemowo. Wysyłka tylko kurierem DPD (18 zł), ew, paczkomatem. Nie wysyłam za pobraniem. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie na Kabatach. Cena: 50 zł.

image.gif.95333e998edf292f5e43c93a2009fe0e.gif

image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś co bedzie chodzić na 7r wolnobieg i do 150 zł powyżej deore lub samo deore nie chce używek ani czegoś co wygląda jak przrutka sprzed 10 lat.

Znalazłem coś takiego ----》https://www.sbike.pl/czesci-mtb-trekkingowe-przerzutki-tylne-przerzutki-tylne-przerzutka-tylna-shimano-deore-rd-m591-sgs-9-sp-czarna-o_l_191_880.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię.

 

Acera (która zresztą wystąpiła w jednym z linków), przy normalnym użytkowaniu i zupełnym olewaniu serwisu wytrzymała w moim rowerze 2k km. Z nudów wyjąłem kółka, wyczyściłem i jeździłem dalej. Jako, że niedługo przegonimy Japonię, stopa życiowa na wysokim poziomie, podziękowałem sprawnej Acerze i założyłem Deore, które jest na obrazku powyżej. Po bułki, dookoła komina i na grzyby sprawdziła się znakomicie. Do wymiany w starszym rowerze i umiarkowanym budżecie idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...