Skocz do zawartości

[Amortyzator] Amortyzator do 450 zł.


LeSiuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić sobie nowy amortyzator, ponieważ mój xct już prosi się o wymianę. Problem leży w tym, że nie wiem jaki amortyzator wybrać. Mam mały budżet, ok.400-450 zł. Mam zamiar wykorzystywać go do ostrzejszego xc, trailu i czasami do latania niedużych hopek. Mam na oku takie amortyzatory:

https://www.olx.pl/oferta/rock-shox-recon-silver-tk-26-100mm-fox-marzocchi-dj-stunt-fr-dirt-CID767-IDxbVLz.html#86526fb401                                                                          

https://www.olx.pl/oferta/amortyzator-marzocchi-dj3-32-mm-fox-rock-shox-sr-suntour-CID767-IDx1pGm.html#06ae7700b2

Trzecim amorem jest rst aerial, mogę go kupić od znajomego.

Który z tych amortyzatorów będzie miał najlepszy stosunek cena/jakość i który będzie najlepszy do moich zastosowań? Z chcęcią zobaczę także wasze propozycję, ale dodam, że rura sterowa musi być 1.1/8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, skom25 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak ostrzejsze XC. XC to XC.

Hopek Recon nie wytrzyma, bo to nie jest sprzęt do takiej jazdy. Trail? Jak można uprawiać Trail?

Źle się wyraziłem ;)

Chodziło mi o taki mieszany styl jazdy, czasami jeżdzę na spokojnych ścieżkach, a czasami lubię wybrać się na bardziej wymagającą trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim budżecie może być ciężko znaleźć cokolwiek sensownego, nie wiem czy coś znajdziesz. Jeżeli chodzi o Rock Shox to ja osobiście nie brałbym pod uwagę nic gorszego niż Recon Gold. Jeżeli chodzi o Suntour to szukałbym starszego Epicona, ewentualnie nowszego Raidona. 

Tyle że znowu, obydwa te amortyzatory są przeznaczone do amatorskiego XC i niczego więcej.

Jak nie masz kasy to idź w sztywny widelec. Trzeba zmienić styl jazdy ale zabawa jest naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...