Skocz do zawartości

[Widelce sztywne] RIBBLE Carbon CX i Surly Krampus MTB


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Servuss,

Mam na zbędne dwa sztywne widły: wunglowy do CX/MX oraz stalowy do górala. Detale niżej:

Ribble CGR QR Carbon/alloy nowy, nieużywany bez nabitej gwiazdki, z poprzedniej wersji modelu (obecny nie ma opcji bagażnika i jest pod 12mm ośkę).  Taperowana sterówka, uchwyty na błotniki oraz przedni bagażnik, uchwyt Post Mount.  Wysokość A-C: 408mm, sterówka niecięta 330mm(?).  W swoim MXie mam taki sam z gumami 43c i spokojnie mógłbym dorzucić pełne chlapacze.  Z osobistego doświadczenia wiem że pracuje wyśmienicie, przy moich około stu kilo nie trzęsie przy hamowaniu (mam tarcze/heble TRP Spyre), nie wygina się i dzielnie znosi naaprawdę wiele głupot.  

UWKXYc7ab7jrkxPw3nGkPbhGvBUXldDJOaEATac0

-A1Aftx7zp0bJuDYY-1b0SVEXgTJlymFDO4VDwxO

jCi14s8rCsxStnYJrvZ2ez2QQravYuGpL80r48NB\

 

Następny w kolejce wideł Surly Krampus Boost w kolorze Czerwonego Jabłka Andy'ego, używany przez ~50 mil brytolskich, bez żadnych ubytków ani wgniotków.  Uchwyt hebla IS, wysokość A-C-483mm, prosta sterówka cięta do 215mm z nabitą gwiazdką, wyprzedzenie 47mm, pożera gumę 29x3" na rancie 50mm bez zająknięcia. Całe mnóstwo śrubek na błotniki, bagażniki, Anything Cage lub jakiekolwiek inne instalacje.  W zestawie ośka i śrubki, zdjęcie poglądowe, ramę, stery i resztę sobie tym razem zostawiam:

PpE_HkpU2Kxadr2nb5pyIAyur9OxsDscQ1avyeI8

Wincyj info:  https://www.ison-distribution.com/english/product.php?part=FKSUKRLK

 

Cena jaka mnie interesuje to 350 złotówek za wungla i 450 za stalówkę.  W cenie transport do kupującego, oba widły obecnie rezydują na wyspie i dotrą do szczęśliwego kupującego w przeciągu tygodnia.  Wszelkie pytania, prośby i groźby proszę kierować tutędy lub na Priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...